Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne így megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne így megbízni benne? Lehet e egyáltalán bizalom ezek után?

Figyelt kérdés
Másfél hónappal a megismerkedésünk után kicsit össze kaptunk, egy hamis profillal felmentem a Badoo ra, ő még fent volt. Rairtam és behúztam a csőbe. Randit adott nála, meg írta hogy ezt meg azt csinálna velem, mármint a nővel akinek hitt. A randira én mentem és hozzávágtam a kinyomtatott beszélgetést. Akkor kimagtarázta magát, én hülye meg adtam neki még egy esélyt. Most 2 hete megint öszzevesztünk, ismét lebukott hogy egyből lett badoo profilja. Azt mondta azért ment fel, hogy megnézze hogy én fent vagyok e. De én nem hiszem, mert azt egy hamis profillal is simán megtehette volna, de itt saját kép volt, 3 is. És még azt meri hozzám vágni hogy betegesen féltékeny vagyok és nyomozok utána. Hát szerintem bőven adott rá okot, hogy egyáltalán ne bízzak többé benne :(
2021. márc. 28. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Éretlenek vagytok.

Ha te nyomtattad ki a bizonyítékot, amit te beszélgettél vele, azt hogy lehet kimagyarázni, áruld már el kérlek.

2021. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna második esélyt sem adni neki. Erre nincs magyarázat. Hagyd ott a pasit.
2021. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején sem kellett volna több esélyt adni neki... ezért a pofonért szinte házhoz mentél.
2021. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleeeg, én is kíváncsi vagyok, hogy azt amit kinyomtattál hogyan tudta kimagyarázni????:O


Amúgy azért vágja hozzád hogy betegesen féltékeny vagy, mert ezt csinálják akik akik szarban vannak. Elterelik a figyelmedet azzal, hogy rád mutogatnak, hogy bűntudatod legyen és ne őket támadd.


Egyértelműen egy nagy kalapsz*ar, ki vele!

2021. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt magyarázta ki, hogy fent volt a badoon, hanem az egész szitut. Hogy azért volt fent mert azt hitte köztünk vége, hogy még friss a dolog és nem igazán tudta mit akar blabla... Meg hogy szeret stb.. Én meg naivan bevettem :(
2021. márc. 28. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is naiv vagyok, de Te...

Legyen már egy kis önbecsülésed!

Kíváncsi lennék, hogy mit tud ő, amiért ezek után is visszafogadtad?

2021. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Látott már valaha bárki olyat h egy férfi nyomtat ki beszélgetést? Nőknél rendszeres tudom.
2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Végtelenül ostoba, téged meg magánál is hülyébbnek hisz, hiszen bevetted a múltkori dumát is.

Ha több esélyt is kap, lehet, hogy igaza is van.:(

2021. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek ide bizalom? Te egy palotapincsiként viselkedsz. Ez nem a bizalomról szól, ebben a kapcsolatban az nincs.
2021. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan ez nyilvánvaló!
2021. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!