Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne így megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne így megbízni benne? Lehet e egyáltalán bizalom ezek után?

Figyelt kérdés
Másfél hónappal a megismerkedésünk után kicsit össze kaptunk, egy hamis profillal felmentem a Badoo ra, ő még fent volt. Rairtam és behúztam a csőbe. Randit adott nála, meg írta hogy ezt meg azt csinálna velem, mármint a nővel akinek hitt. A randira én mentem és hozzávágtam a kinyomtatott beszélgetést. Akkor kimagtarázta magát, én hülye meg adtam neki még egy esélyt. Most 2 hete megint öszzevesztünk, ismét lebukott hogy egyből lett badoo profilja. Azt mondta azért ment fel, hogy megnézze hogy én fent vagyok e. De én nem hiszem, mert azt egy hamis profillal is simán megtehette volna, de itt saját kép volt, 3 is. És még azt meri hozzám vágni hogy betegesen féltékeny vagyok és nyomozok utána. Hát szerintem bőven adott rá okot, hogy egyáltalán ne bízzak többé benne :(
2021. márc. 28. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérlek tiszteld magad annyira, hogy szépen még most elköszönsz tőle. Később mi lesz? Összevesztek, és megcsal mert azt hitte, hogy nem vagytok együtt? Valóban nem vesz komolyan és a kapcsolatotokat sem.
2021. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevallod, hogy korábban naiv voltál és hiba volt új esélyt adni. Innentől kezdve mi a kérdés, miért maradsz vele?
2021. ápr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!