Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom szerint hiperaktiv vagyok es ez irritálja? Menjek le a szintjére?

Figyelt kérdés

Nagy valószínű hogy én jobban szeretem őt mint forditva.


A kapcsolatban folyamat szeretethiányom van, de ő eleve is komoly férfi, neki nem az a szeretet valszeg mint nekem.(Ömlengések ölelés puszi, hanem neki egy társ partner kapcsolat lehet a szeretet, amiben együtt vállvetve a célok felé plusz ertelmes mély beszélgetések, okos magabiztos nővel stb)



A lényeg hogy én azèrt próbálnék a kapcsolatba vinni valami emberséget is. Odabújok, tervezek vele együttes Hétköznapi/ALAP progikat pl a konyhában, vagy együtt edzés/alvás (mert ilyeneket sem visz bele ha rajta mulik, ami minden kapcsolatban van pedig), hanem max elvisz valahova külsős programokra.


Kb mintha oroszlánt szelídítenék. De valójában amugy ez tetszik is benne, hogy nem egy ömlengős csicska srác, hanem rendesen VAN tartása. Valszeg a korábol eredően. Kész férfi, es nem egy bohém fiú.


Igy én gyakran ötletelek, ha épp irásban kontaktolunk is csak, nekem van mit irnom, ha rossz is a nap, es nem egyszer kapom hogy leállit.

Ne pörögjek, ne legyek tulmozgásos, stb.


Tényleg elég trén jöhetek le néha ..

De ha "lassitok", pl kibirom, hogy éppen csak fekvés van vele meg tv, es nem ugrálok összevissza, közös élményekre "gyúrni"minden pillanatban, akkor meg valahogy olyan ürességérzésem lesz.

Megcsak vmi olyasmi hogy mintha nem lenne SEMMI. Csak vagyunk meg lélegzünk. Es ilyenek után pl írni sem tudok mit szinte. Átveszem ezt a semmi érzést ideig oráig.

Mondhatnám ki is ábrándulok majdnem, de mégsem. Belül mégis szerelmes maradok.elmulik ez az űr és megint agyalok, mit kéne hogyan kéne.


Igazábol nem találom mit hogyan kellene csináljak ebben a kapcsolatban hogy egy hullámon legyunk.

Nem akarok sok lenni, aki már irritálja, de kevés sem, akit levegőnek néz csak.



2021. márc. 30. 06:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Szuper.

Akkor átadom az irányitást neki.

Vezesse ő az egészet oda ill odáig ahova akarja.

Benne vagyok

2021. márc. 30. 08:37
 12/30 A kérdező kommentje:

Persze beszélgettunk ilyesmikről már. Hogy rn akarok tobbet es többet. Igy probálkozik nyujtani is többet. A maga módján.

Elmászkálunk ide oda es velem is kegyeskedik aludni is.

Ezeknek amugy nagyon örülök!!!,mégha ha nem is látszana a fogalmazásombol.

2021. márc. 30. 08:39
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"én már fix vagyok, azaz halálomig ilyen leszek. A személyiséegm kiforrott."


Még nagyon fiatal lehetsz.

2021. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
57%

Én mondjuk kikészülnék egy ilyen nő mellett, mint a kérdező.


Már az írásképe is hervasztó, nem csoda, hogy nem bírja olvasni a pasija se.


Felszínes, buta tyúk.

2021. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nekem soha de soha nem volt az életemben még olyan kapcsolatom, amiben amolyan nyugodt szürke hétköznapok lennének, es teljes stabilitás, hogy pl nyugodtan dőlj hátra, az is jó, ha nem csinálsz semmit sem. Pláne ha az lenne a legjobb, mert magabiztosságot és komolyságot alapozna meg a kapcsolatban.


Kétlem, hogy ilyen radikális szinten én valaha is meg tudnék változni. Személyi fejlődés ide vagy oda.


Engem eleve a "mozgás" táplál egy kapcsolatban, hogy kvázi élet van egy kapcsolatban. Van tartalma. Események. Zajlik.


De nagyon vonz a páromban az is, hogy ezzel viszont a szememben ő stabil, nem keres semmit, nem elégedetlen, hanem elfogadó, nem pattog, meg tud élni mindent, a semmit is. Es nem kell mellette aggódnom ugy mint más "besózott"exek mellett, akikkel viszont 2 perc levegővetelnyi szünetem sem volt soha, annyira esemenydus volt minden, exemmel pl az alvás is csak azért kellett hogy ne essünk már össze, mert àllandoan úton voltunk, vagy bandáztunk vagy jöttek hozzánk, egy év alatt kb 5 évnyi minden történt velem mellette, 3 év alatt annyi mindent megéltünk, hogy más 15 év alatt sem pörög annyit.

El is fáradtam mondjuk ebben.

Ki is szálltam. Kellett a "nyugi".illetve már értékelem azt is.


Megpróbálom most tényleg azt a stratégiát, hogy Rá bízom magam és a kapcsolatunkat. Lehet szomorú lesz ugyan a vége, de legalább akkor elmondhatom én megtettem minden tőlem telhetőt viszont. Nem rajtam múlt.

2021. márc. 30. 09:09
 16/30 A kérdező kommentje:
14.ha buta tyuk lennék gondolhatod hogy már rég offolt volna egy ilyen férfi. De helyből.
2021. márc. 30. 09:10
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg papagájt szelidít, esetleg kismajmot. Kíváncsi volnék, ő hogy látja. Mint egy pattogó, öntudatos uszkár a Medve mellett (a Mása és Medve-ből), habár ott a Medve alapvetően békés, szelíd, kreatív alkat, csak épp 100% introvertált. Ezt a férfit én is inkább ridegnek, unottnak látom.
2021. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%
De már neki is kezd elege lenni belőled (leráz). Úgyhogy offol ő már keményen, de valamiért még elvisel.
2021. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18 nem. Ő tervez velem.

Habár ezt én sem értem hogyhogy?


Lehet ő meg kismajmot szelidit valoban.


Es most is ő vezet.

Szerintem pl ma is akár a világ végére is mehetnénk csak ugy, és beleugrani mindenbe, es a másik oldalrol viszont..kaptam egy puszi smileyt mára a naphoz :D es ennyi :D

2021. márc. 30. 09:27
 20/30 A kérdező kommentje:

És kibirtam hogy csak làttamozom:D

Tartom magam.👊

2021. márc. 30. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!