Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom szerint hiperaktiv vagyok es ez irritálja? Menjek le a szintjére?

Figyelt kérdés

Nagy valószínű hogy én jobban szeretem őt mint forditva.


A kapcsolatban folyamat szeretethiányom van, de ő eleve is komoly férfi, neki nem az a szeretet valszeg mint nekem.(Ömlengések ölelés puszi, hanem neki egy társ partner kapcsolat lehet a szeretet, amiben együtt vállvetve a célok felé plusz ertelmes mély beszélgetések, okos magabiztos nővel stb)



A lényeg hogy én azèrt próbálnék a kapcsolatba vinni valami emberséget is. Odabújok, tervezek vele együttes Hétköznapi/ALAP progikat pl a konyhában, vagy együtt edzés/alvás (mert ilyeneket sem visz bele ha rajta mulik, ami minden kapcsolatban van pedig), hanem max elvisz valahova külsős programokra.


Kb mintha oroszlánt szelídítenék. De valójában amugy ez tetszik is benne, hogy nem egy ömlengős csicska srác, hanem rendesen VAN tartása. Valszeg a korábol eredően. Kész férfi, es nem egy bohém fiú.


Igy én gyakran ötletelek, ha épp irásban kontaktolunk is csak, nekem van mit irnom, ha rossz is a nap, es nem egyszer kapom hogy leállit.

Ne pörögjek, ne legyek tulmozgásos, stb.


Tényleg elég trén jöhetek le néha ..

De ha "lassitok", pl kibirom, hogy éppen csak fekvés van vele meg tv, es nem ugrálok összevissza, közös élményekre "gyúrni"minden pillanatban, akkor meg valahogy olyan ürességérzésem lesz.

Megcsak vmi olyasmi hogy mintha nem lenne SEMMI. Csak vagyunk meg lélegzünk. Es ilyenek után pl írni sem tudok mit szinte. Átveszem ezt a semmi érzést ideig oráig.

Mondhatnám ki is ábrándulok majdnem, de mégsem. Belül mégis szerelmes maradok.elmulik ez az űr és megint agyalok, mit kéne hogyan kéne.


Igazábol nem találom mit hogyan kellene csináljak ebben a kapcsolatban hogy egy hullámon legyunk.

Nem akarok sok lenni, aki már irritálja, de kevés sem, akit levegőnek néz csak.



2021. márc. 30. 06:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. A kapcsolatunk elején én voltam a húzóember, a buli lelke, de szépen, lassan lehozott az életről a "csak a munka, menni kell, nem jelentek beteget, mert a kötelesség, blablabla..". 3 éve vagyunk együtt, 2 és fél éve együtt is élünk ebben a kész, picsameleg máléban. Nagyon szeretem, ő is engem, de semmi mozgás. (Mondjuk nálunk ő az ölelgetős, nyenyenyunyázós fajta.)

Meg nyafog, hogy nincsenek közös programok, de vagy dolgozik, vagy alszik, szóval mikor menjünk bárhova is?! Átérzem a problémádat, viszont válaszom nincs! Sok sikert!

2021. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi lenne, ha egyedül pörögnél? Fogni a barátokat néha, és elindulni a vakvilágba. Ha ő nem akar, ne menjen, nem vagytok összenőve. Mindketten megkapjátok a szabadságot, másnap meg összebújhattok.
2021. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Lehet említetted, nem emlékszem, de ő sokkal idősebb, mint te?
2021. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, te dolgozol valahol?
2021. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
kamu az egész kérdés ! Tipik faszis írás! Szerintem csak azt akarja kihozni ebből hogy az az igazi férfi aki nem mutatja ki azt testiségben !
2021. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
már mint a nő iránti szeretetét.*
2021. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"es velem is kegyeskedik aludni is"


Hogy mi? Azért is nyaggatni kell hogy veled aludjon? Mert ha ez igaz, akkor nem a személyiségével van baj hanem a másik barátnőjével.

2021. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2021. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem a programok hiánya a gond hanem hogy szeretethiányod van mellette. Ezt írtad. 3. Mondat


Ha tényleg úgy szeretitek egymást és még sok minden összeköt akkor erre a megoldás hogy sokat beszéltek erről is, és csiszolódtok, kompromisszumot köttök, de ő is nemcsak te. A közös tenni akarás. Adok kapok : program is és lenyugodt esték is.


Viszont így maradéktalanul egyikotok sem lesz sosem teljesen boldog.


A férjemmel úgy lett gyermekünk, nagyon rövid ismeretség után hogy lényegében gyerekkel ismertük meg a másikat. Így voltak dolgok amik jól működtek de voltak személyiség vonasok, amiket nehezen, ill kb sehogy sem toleráltunk. Ő aggódós és rendmanias, és laza, nyugis minden megoldható eletfelfogású és sajna eléggé rumlis.

Túl vagyunk már sokmindenem, majdnem valason és millió vitán. Magányon is. Meg mellette a szerelem, a közös cél, a hobbik, a humor stb. Nekünk azonos az eletritmusunk valamelyest. Évek alatt eljutottunk oda h sokat formálódtunk és sokkal több a béke meg mellette még mindig erős a szerelem, a vágy is.

Viszont tudjuk hogy azért az ég nem egymásnak teremtett minket, kicsit megalkuvónak tűnhet, de osszessegeben többet tettünk a kapcsolatunkért mint a mellettünk sorban váló, majd a nagy ő ben reménykedő ismerősünk, akik az új parjukkal sem elegedettek végül.


Csak azt akarom ebből kihozni, hogy ez egy döntés kell hogy legyen nálatok is. Ha úgy döntötök hogy egymást akarjátok akkor valamit közösen tenni kell a kapcsolatért és ez a tenni akarás formál titeket, nem maga az esemény hogy programotok van vagy nincs.


Ha viszont erősebb az a vágy bennetek hogy maradéktalanul puzzle társat akartok, mert a személyiség fontosabb mint a társ akkor meg el kell engedni a másikat. ismertem olyat aki évek évtizedek után is beszél, eszmét cserél, színházba jár az exével, de nem tudott vele élni, főleg azért mert művész annak minden kiszámíthatatlanságával.


Vele beszélj mi nem tudunk tuti tanácsot adni


Sok sikert

2021. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szóval erre nem az a megoldás, amit írtál, hogy nem szólsz hogy nem jó, hogy ráhagyod.
2021. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!