Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek, de az utóbbi időben elbizonytalanodtam a kapcsolatot illetően. Amikor ismerkedtünk, nagyon magabiztos volt, úgy hittem jól keres, van lakása, autója, egzisztenciája (mindketten 30 körül vagyunk), és persze nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 3 hónap után össze is költöztünk. Kiderült, hogy a lakás nem is az övé, hanem a nagynénjéé, ő csak megengedte neki, hogy ott lakhasson. Amikor randizgattunk, akkor drága autóval jött értem és drága étterembe vitt vacsorázni. Az autó valójában az apjáé, neki egy 20+ éves kocsija van, amit szintén az apja adott neki, miután ő megvette a másik autót. Lenyeltem ezt is. Középfokú végzettsége van, mert nem fejezte be a fősulit, amit én nem is ítélek el. Azt mondta az apja fizette neki a sulit, csak ő nem szerette azt a szakot, ezért nem járt be, hanem inkább dolgozott. Aztán nem is annyira régen a találtam egy levelet, hogy több millió forint diákhitele van, amit fizetnie kellene, de senki nem fizet. Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, az apja intézi. De az apja se törleszti, mert neki sincs pénze. Jelenleg egy kis cégnél dolgozik, kevesebbet keres, mint én. Azt mondja elő fogják léptetni, de én már nem tudom mit higgyek. Nem költ szinte semmire, nem járunk sehova, mégsincs sose pénze. Másodállást nem akar vállalni, szakmát tanulni, nyelvvizsgát csinálni nincs pénze.

Ezek a dolgok persze nem tűntek fel az elején, csak az egy év alatt fokozatosan derültek ki a dolgok.


Nagyon elbizonytalanodtam, mert már én se vagyok huszonéves, családot szeretnék, de most mást mondd az eszem és mást a szívem, emiatt pedig nagyon rosszul érzem magam. A barátnőim szerint csak kihasznál és ilyen emberrel ne tervezzek, mert nem tud biztonságot nyújtani se egy nőnek, se egy gyereknek. De meghasad a szívem, ha arra gondolok, hogy nem lesz része az életemnek, ha szakítunk.

Nektek mi a véleményetek? Mi lenne a helyes döntés?


2021. márc. 30. 14:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy már golddiger legyen, se egy saját kocsi, se egy saját lakás, se egy normális állás. Ezek nélkül bele se fognék a családalapításba és ezek nem egyenlőek a BMV-vel meg a luxusvillával. Nektek az igazság fáj, ha megmondja nektek valaki, hogy semmire se mentetek 30 évesen vagy még több, aztán mindig a nő az aranyásó, mert nem 30 éves kocsival akar lakni a mamahotelben a 7 pulyával. Tudjátok mit, legyek az, de ez az önbizalomhiányotokra, amit a nőket, akik normális életszínvonalon szeretnének élni, hagyjátok békén.
2021. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
Az önbizalomhiányotokat ne ezekre a nőkre vetítsétek ki.
2021. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
Itt amúgy nem is az a legnagyobb probléma, hogy nincsenek meg neki ezek a dolgok, hanem az, hogy HAZUDOTT. Nem ő mondta el, hanem kiderült. Hogy tudnál megbízni egy olyan személyben, aki már az elején ilyen durván ferdít?
2021. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Látom, itt a sértődött pasik még mindig nem értik, hogy itt a hazugsággal van a baj. Hogy most éppen a pénzzel kapcsolatban hazudott, hát ez van. Ha azt állította volna, hogy teszem azt tanár, de közben bérgyilkos, akkor meg azzal jönnétek, hogy "de hát a nők szeretik a rosszfiúkat, miért nem jó neked, hálátlan p*csa"? Mert ez is ugyanúgy hazugság, csak épp még rosszabb
2021. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora golddigger vagyok, hogy a nagy büdös semmire nem tervezek családot, tényleg. De mindegy, mert nőként úgyse csinálhatod jól. Ha egy kicsit is racionálisan és felelősségteljesen, a jövőre gondolva döntesz, akkor mekkora golddigger cafka vagy. Ha meg csak a nagy szerelmet nézed, akkor megkapod, hogy gondolkodni kellett volna és nem a semmire gyereket szülni egy link palinak.
2021. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
#26 Na ez meg a másik. :) Olvassátok el a bántalmazó kapcsolatos kérdések alatti válaszokat, ott az megy, hogy "Ki milyet szakít, olyat szagol" meg "Minek vagy együtt egy csóró palival, mikor sok rendes pasinak nincs barátnője?" Kész vicc, amit művelnek.
2021. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#27 nyilván egy bántalmazó kapcsolat úgy kezdődik, hogy a pasi lekever egy pofont a nőnek, az meg beleszeret, nem? Hagyjuk már. Persze mindig könnyű azt hibáztatni, akinek sz*r
2021. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki hazugsággal jön. A kérdésből kimásolnátok nekem azt a részt, amikor hazudott?
2021. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért, mert a "hazugság" szó nem szerepelt a kérdésben, attól nem is lehet az? Szövegértés, vagy ilyesmi?
2021. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#29:

tessék, itt van a kérdésben világosan és érthetően, hogy hazudott:


"Aztán nem is annyira régen a találtam egy levelet, hogy több millió forint diákhitele van, amit fizetnie kellene, de senki nem fizet. Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, az apja intézi. De az apja se törleszti, mert neki sincs pénze. Jelenleg egy kis cégnél dolgozik, kevesebbet keres, mint én."

2021. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!