Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek, de az utóbbi időben elbizonytalanodtam a kapcsolatot illetően. Amikor ismerkedtünk, nagyon magabiztos volt, úgy hittem jól keres, van lakása, autója, egzisztenciája (mindketten 30 körül vagyunk), és persze nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 3 hónap után össze is költöztünk. Kiderült, hogy a lakás nem is az övé, hanem a nagynénjéé, ő csak megengedte neki, hogy ott lakhasson. Amikor randizgattunk, akkor drága autóval jött értem és drága étterembe vitt vacsorázni. Az autó valójában az apjáé, neki egy 20+ éves kocsija van, amit szintén az apja adott neki, miután ő megvette a másik autót. Lenyeltem ezt is. Középfokú végzettsége van, mert nem fejezte be a fősulit, amit én nem is ítélek el. Azt mondta az apja fizette neki a sulit, csak ő nem szerette azt a szakot, ezért nem járt be, hanem inkább dolgozott. Aztán nem is annyira régen a találtam egy levelet, hogy több millió forint diákhitele van, amit fizetnie kellene, de senki nem fizet. Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, az apja intézi. De az apja se törleszti, mert neki sincs pénze. Jelenleg egy kis cégnél dolgozik, kevesebbet keres, mint én. Azt mondja elő fogják léptetni, de én már nem tudom mit higgyek. Nem költ szinte semmire, nem járunk sehova, mégsincs sose pénze. Másodállást nem akar vállalni, szakmát tanulni, nyelvvizsgát csinálni nincs pénze.

Ezek a dolgok persze nem tűntek fel az elején, csak az egy év alatt fokozatosan derültek ki a dolgok.


Nagyon elbizonytalanodtam, mert már én se vagyok huszonéves, családot szeretnék, de most mást mondd az eszem és mást a szívem, emiatt pedig nagyon rosszul érzem magam. A barátnőim szerint csak kihasznál és ilyen emberrel ne tervezzek, mert nem tud biztonságot nyújtani se egy nőnek, se egy gyereknek. De meghasad a szívem, ha arra gondolok, hogy nem lesz része az életemnek, ha szakítunk.

Nektek mi a véleményetek? Mi lenne a helyes döntés?


2021. márc. 30. 14:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szakítanék vele, mert nincs saját lakása, autója vagy sok pénze, hanem mert HAZUDOTT hónapokon át, és játszmázott, hogy megszerezhessen.


Na, ezt nem fogadná be a gyomrom. :(

2021. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy érzed, hogy mint EMBERT nem tudnád szeretni - 19-es, az azért ugye megvan, hogy csávó hazudta össze a lakást, a drága kocsit és szépen elhallgatott egy milliós adósságot is? Az ilyen NEM ember, csak a m.csok kamugép.


Oké, tudjuk, hogy gyűlölöd a nőket és nem volt senkid, de na.

2021. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
OMG 29-es, szövgértés nulla.
2021. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!