Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy 3 éves párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 3 éves párkapcsolatból kilépni, ahol már túlságosan összeszoktak a felek?

Figyelt kérdés

"Szokásos" történet: 3 éves kapcsolat, már csak a megszokás tart minket össze, meg a tervek amik talán soha nem fognak megvalósulni. Legalábbis jelen állás szerint minimális rá az esély. Úgy ahogy elvagyunk egymás mellett, még némi érzelem is van a kapcsolatban de sokszor azt érzem hogy jobb lenne külön mert mindketten jobban haladnánk egyénileg. Sokáig azt gondoltam hogy ketten, ha összefogunk, mindent elérhetünk, de sajnos rá kellett jönnöm, az élet nem ilyen egyszerű. Közben már mindketten 30-on felüliek lettünk, tehát azért is hánykolódom mert ilyen korban már annyira nem szokott az ember külön menni a másiktól, inkább meg kellene próbálni megmenteni a kapcsolatot, de úgy érzem már nincs erőm ezzel foglalkozni, és el kellene engedni úgy ahogy van. Attól félek hogy később viszont megbánnám, és azt gondolnám hogy nem tettem meg érte mindent. Emellett a családjával nagyon jól kijövök, ez viszont nem mondható el az ő részéről az én családom felé ami biztosan további feszültséget szül közöttünk.

Elég nehéz ez a szituáció, nem tudom hogy oldjam meg. Vele is szeretnék maradni meg nem is.

Volt valaki már esetleg ilyen párkapcsolatban? Mire sikerült jutni?


F


2021. márc. 31. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hagytál le egy nullát véletlenül? 3 év az lókuki.
2021. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 3 év kb. semmi, édeskevés. Még dúlnia kell a szerelemnek és a közös terveknek amiért aktívan tesztek mindketten.. Ha ilyen rövid idő alatt ilyen langyos fos lett belőle, akkor mégis mire számítasz? Jobb ha még 3 évet lehúzol, aztán már 6 év miatt sírhatsz? Vagy mégis mit akarsz?
2021. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy, hogy azt mondod egy nap:

Te figyelj Teréz.

Én úgy érzem, már nem vagyunk es nem is leszünk igazan boldogok együtt.

Sajnos lelkileg kimerültem abban, hogy megoldast keressek, talan hamarabb kellett volna erről beszélnünk, de mostanra csak annyit szeretnék, hogy lezárjuk.

Szeretlek mint embert, szeretnem, ha boldog lennél, és hiszek abban, hogy nekem is sikerül majd valamikor egy masik kapcsolatban.


Aztán közös sírás (vagy szex ízlés szerint), de a lényeg, hogy beszélj róla, mi van benned, és hogy ne kínlaszd tovabb magad abban, amire már nincs több energiad, motivaciód.

2021. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem úgy csinálta, hogy szakítot velem messengeren.


27/f

2021. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 év?


Ennyi idő alatt ha valaki eljut a megszokasig, azt pont ennyit ért.


Leülsz vele, elmondod, hogy köszönöd az együtt töltött időt, de úgy érzed ninc skozis jövő mert...


Ennyi.


30 évesen még nehogy benne maradj egy kapcsolatban...


Férjem 32 volt mikor megismert, bőven raersz...

2021. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év még szinte semmi, de ha már most szar, később csak rosszabb lesz. Nem kell erőltetni, ha nem megy, nem években mérik a kapcsolat minőségét. 30 felett is szétmennek és kezdenek előről sokan mindent, nincs ebben semmi.
2021. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt azért annyira nem lehet összeszokni... ha nem megy még most lépj ki mielőtt közös ház, közös kocsi, közös gyerel lesz. Ha azt megvárod cumi!
2021. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Xy, már nem érzek úgy irántad, mint régen, nem látom a közös jövőt veled. Sajnálom, de befejeztem veled.


Nem könnyű, de ne húzzátok egymás idejét.


Exemmel 2,5-3 év után mentünk szét, fájt, persze, de nem voltunk egymáshoz valók.

A párommal 5 éve élünk együtt, és folyamatosan tervezünk, megvalósítjuk a terveinket, és a távoli jövőben is a másikat látjuk magunk mellett.

2021. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!