Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő megüti a férfit, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő megüti a férfit, mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nő és a férfi november óta home office-ban, illetve távoktatásban van, emiatt a nap 24 órájában együtt vannak. A nő az idegesebb, hangosabb, "erőszakosabb" fajta, ezért hamar kiborul. Neki esik a férfinak, elkezdi csépelni. Ilyenkor a férfi mit csináljon? Jogában áll védekezni, vagy hagyni kell, míg a nő lenyugszik? Eltolni ellehet? Vagy valami védekezőpózt felvenni, de úgy, hogy a nőnek ne essen baja? Összekuporodás, amivel védi a férfi az arcát, meg a testét az helyes? Jogilag és morálisan is?
2021. ápr. 1. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz fél év múlva előkerül a kés is? Én kiraknám.
2021. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Verd le. Equal rights equal fights.
2021. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jogában áll védekezni, a támadással arányos módon. Utána meg ki kell dobni az agresszív felet.
2021. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De ha az ingatlan a nő tulajdonában áll, és a férfinak a kiköltözéssel fel kellene adni az életét? Illetve, ha a nő folyamatosan megígéri, hogy többé nem bántja a másik felet?
2021. ápr. 1. 17:07
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Vissza biztos nem ütnék, mert abból jól nem jöhetsz ki. Lefogni szerintem simán le lehet, ha nagy az erőfölény, odébb tolni és kisétálni az ajtón. Aztán legközelebb már csak a cuccaidért visszamenni. Egy agresszív, önkontrollra képtelen ember mellől, legyen az nő, vagy férfi, mielőbb el kell jönni. Ott helyben pedig védekezni, amennyire lehet, visszatámadás nélkül. Amíg a nő fegyvertelen, főleg ha vaktában csapkod, nagy kárt nem okozhat egy férfiban, ellenben, ha ő maga sérülékenyebb, egy kisebb pofon is meglátszódhat, az pedig irányíthatatlan, ha ellököd, akár súlyos sérülés is lehet a vége, ami miatt végül rádhuzzák a vizeslepedőt.
2021. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem szolidan többször nekem esett, nem vettem komolyan. Aztán egyszer úgy nekem jött, hogy véresre karmolta az arcomat és a nyakamat. Akkor szégyen-nem szégyen, én ellöktem magamtól, lelöktem egy franciaágyra. Nem voltam finom, nagyot esett, de nem kemény talajra. Kiszaladtam a házból szó szerint, hogy ne legyen egyik oldalról sem következménye. Utána 1 hét múlva szétváltak útjaink, vicc hogy ő szakított. Kiderült hogy hárman voltunk a kapcsolatban, nem tudtam róla. A kirohanását pedig egy fiktív féltékenység okozta. :D Az ilyen kapcsolatnak ugyan úgy nincs jövője, mint ha a ffi bántja a nőt.
2021. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt, ha valaki "folyamatosan" ígér valamit, akkor minimum egyszer, ha nem többször megszegte már a saját szavát. Ott kell hagyni és egyedül boldogulni. Vagy, ha annyira nem zavar amit művel, hogy albit fizess, akkor valóban össze kell gömbölyödni a sarokban és meghunyászkodva tűrni a bántalmazást. Itt kvázi ez a lakbér. Sok nő is ezt teszi. Marad mert "nincs más megoldás", aztán ő az áldozat.

Én az olyan "áldozatot" nem tudom sajnálni, akit rendszeresen bántalmaznak, mégis marad. Akkor ő nem áldozat, hanem bűntárs. Tény, hogy a saját megkárosításában segétkezik, de akkor is asszisztál hozzá.

2021. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Elköltözés és szakítás, mi más. Szarakodjon ilyen alja féreg nővel akinek hat anyja van.
2021. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
#4: akkor maradjon életképtelen és tűrjön? Mégis mit akarsz hallani?
2021. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"és a férfinak a kiköltözéssel fel kellene adni az életét? "


Akkor feladja.

2021. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!