Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő megüti a férfit, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő megüti a férfit, mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nő és a férfi november óta home office-ban, illetve távoktatásban van, emiatt a nap 24 órájában együtt vannak. A nő az idegesebb, hangosabb, "erőszakosabb" fajta, ezért hamar kiborul. Neki esik a férfinak, elkezdi csépelni. Ilyenkor a férfi mit csináljon? Jogában áll védekezni, vagy hagyni kell, míg a nő lenyugszik? Eltolni ellehet? Vagy valami védekezőpózt felvenni, de úgy, hogy a nőnek ne essen baja? Összekuporodás, amivel védi a férfi az arcát, meg a testét az helyes? Jogilag és morálisan is?
2021. ápr. 1. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Bexoptad töki.


Bár...SOK, olyan nő van, aki szereti ha verik, egyszerűen a szilaj tartás kell nekik.


De vigyázz!


Könnyel lehet új lakásod a sitten, ha mégsem ilyen fajta.



ÉNN, keresnék másik csajt, akihez lehet költözni, vagy lakásos melót, pl.:sereg.

2021. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A tanultság sosem egyenes arányos az ember viselkedési és erkölcsi alap normáival.. Sokan azt hiszik ezek csak rossz cigányoknál fordul elő, de többnyire minden neveletlen indulatait kordában tudni tartó egyedeknél . Csak simán elmentem volna a helyedben amíg le nyugszik majd vissza mentem volna és közlöm vele hogy akkor lehet pakolni és a legközelebbi putri telepen ezt művelheti egészséggel .
2021. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Arányos mérvű testikényszert alkalmazhatsz ha támadás ér. De ezt ne türd sokáig rakd ki a szűrét.
2021. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj segítséget, nem tudom, hogy a nane foglalkozik-e férfiakkal, de talán azt tudják, hogy ki tud segíteni.
2021. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Miért ütött meg a nő...? 🤔
2021. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor azt tanácsolom havernak, hogy lépjen le a nőtől. Egyszer az én szemem előtt kente meg a csaj havert, durva volt látni. Még nekem is beszólt, hogy ne merjem senkinek sem elmondani. Az a baj, hogy nehezen fog lépni a srác. Fél, hogy a nő utána keresztbe tesz neki, mert jó kapcsolatai vannak a csajnak. A srácot régóta ismerem, mindig alamuszi volt, a suliban is sokat bántották. A nő az első csaja, régen dúlt köztük a szerelem, a külvilág számára most is álompárnak mutatkoznak, de nem azok sajnos.
2021. ápr. 1. 19:20
 17/25 anonim ***** válasza:
Gyomorra üss, ahogy a kiképzésen oktatták, mert onnan nem lehet látleletet vetetni! >:)
2021. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek sincs joga fizikailag bántalmazni a férfit, és ez fordítva is igaz: a férfinek sincs joga fizikailag bántalmazni a nőt. Bármelyik fél, legyen szó akár a nőről, akár a férfiról, szánalmas szegénységi bizonyítványt állít ki magáról, ha tettlegesen bántalmazza a párját.
2021. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az hogy a nőnek jó kapcsolatai vannak az mit jelent?
2021. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Nehezen tudom elképzelni, de ha ténylegesen tettleges lenne valszeg engedném neki, ha nem okoz nagy sérülést.
2021. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!