Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ilyenkor a pasi?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt szakítottunk, mert csak martuk egymást a kapcsolat vége felé, jobbnak láttuk, ha elválnak útjaink. Ezt követően három hónap múlva megkeresett, és mégis szerette volna folytatni. Erre nem reagáltam semmit, mert már nem érdekelt. Ezután a legjobb barátnőmet is megkereste abból a célból, hogy érdeklődjön a hogylétem felől.

Én sosem reagáltam a lépéseire, a barátnőmnek is a lelkére kötöttem, hogy ne adja ki, hogy mi van velem.

Ezután kb. havonta, két havonta írt semmitmondó sms-eket, amire igazából szerintem csak reakciót várt. Ez két évig ment így, én továbbra sem reagáltam semmilyen megkeresésére. Karácsonykor megírta, hogy jó szívvel gondol rám, és többé nem háborgat. Hát természetesen azóta is 2-3 havi időközönként még mindig megjelenik valami semmitmondó üzenettel.

Legutóbb szintén karácsonykor keresett meg azzal, hogy szeretne velem telefonon beszélgetni arról, hogy mi van velem, DE semmi mást nem akar.


Namost, nem zavar, hogy keres pasi, nem haragszom rá, viszont többek között azért sem igazán reagálok a megkereséseire, mert fogalmam sincs mik lehetnek a szándékai, miért keres, ha azt állítja, hogy semmit nem akar, amit többször is leszögezte, de mégis miért keresi a társaságom?


Pasik, csajok, segítsetek!

Mit akar ez a pasi?


33/N



2021. ápr. 2. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Férfi fejében mindig ott motoszkál egy potyad.gás reménye...
2021. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit és hogyan reagáljak arra, hogy "semmit nem akarok tőled, csak érdekel hogy vagy".
2021. ápr. 2. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Más még ennyire sem áll szóba vele és még mindig ebbe kapaszkodik. Valószínűleg nem bír meglenni egyedül. Ha szar volt a kapcsolat, felejtsd el és vágd el a szálakat, úgyse lesz jobb.
2021. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig én már azt hittem túl van legalább 100 Miss Universe csajon, és az én nevemre már nem is emlékszik. :D
2021. ápr. 2. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy megdugta őket, de attól hosszú távra nem kellett a csajoknak. :D
2021. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, nekem két verzió jut eszembe. Az egyik, hogy rettentő sikertelen a nőknél, és azért lohol utánad, mert nálad már egyszer siekre volt.

A másik verzió, hogy valóban te kellesz neki. Itt is lehet kettő további lehetőség, vagy mert valóban annyira odavan érted még mindig, a másik, hogy egyszerűen mániákus, megzakkant.

2021. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
OKÉ, de mit jelent pasi nyelven, hogy "nem akarok semmit tőled", de mégis keres. Én ezekhez a játszmákhoz végtelenül hülye vagyok.
2021. ápr. 2. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Sablon duma. Az összes exem hozzátette ezt a mondatot a mondandójához, aztán a végén kiderült, hogy vissza akar mászni.
2021. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Még magának is hazudik.
2021. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes. Az a vélemény még nem merült fel, hogy csak egyszerüen ugy érzi, hogy azok az emberek akikkel közelebbi kapcsolatba került, fontosak voltak számára, azokat az élete részének tekinti és érdekli,hogy mi van vele. Nem akar semmi mást csak tudni hol, hogyan él a nagyvilágban.
2021. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!