Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ilyenkor a pasi?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt szakítottunk, mert csak martuk egymást a kapcsolat vége felé, jobbnak láttuk, ha elválnak útjaink. Ezt követően három hónap múlva megkeresett, és mégis szerette volna folytatni. Erre nem reagáltam semmit, mert már nem érdekelt. Ezután a legjobb barátnőmet is megkereste abból a célból, hogy érdeklődjön a hogylétem felől.

Én sosem reagáltam a lépéseire, a barátnőmnek is a lelkére kötöttem, hogy ne adja ki, hogy mi van velem.

Ezután kb. havonta, két havonta írt semmitmondó sms-eket, amire igazából szerintem csak reakciót várt. Ez két évig ment így, én továbbra sem reagáltam semmilyen megkeresésére. Karácsonykor megírta, hogy jó szívvel gondol rám, és többé nem háborgat. Hát természetesen azóta is 2-3 havi időközönként még mindig megjelenik valami semmitmondó üzenettel.

Legutóbb szintén karácsonykor keresett meg azzal, hogy szeretne velem telefonon beszélgetni arról, hogy mi van velem, DE semmi mást nem akar.


Namost, nem zavar, hogy keres pasi, nem haragszom rá, viszont többek között azért sem igazán reagálok a megkereséseire, mert fogalmam sincs mik lehetnek a szándékai, miért keres, ha azt állítja, hogy semmit nem akar, amit többször is leszögezte, de mégis miért keresi a társaságom?


Pasik, csajok, segítsetek!

Mit akar ez a pasi?


33/N



2021. ápr. 2. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szakítottál vele, nehogy szóba állj vele.
2021. ápr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!