Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben miért mennek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben miért mennek bele olyanba a nők, ami miatt aztán hisztiznek?

Figyelt kérdés
Összejöttem a barátnőmmel 2 évvel ezelőtt, én 23 éves vagyok most, ő 30. Az elején leszögeztem, hogy nem leszek hűséges hozzá, mert fiatal vagyok, tetszek a nőknek, és ki szeretném élni magam ezen a téren, azt viszont garantáltam, hogy mindig ő lesz az első, és miden este hozzá megyek haza. Aztán most a napokban kutakodott a telefonomban, és talált egy videót, amiben nekem vetkőzik egy nő,és elkezdett hisztizni. Mire fel? Ebbe ment bele az elején.
2021. ápr. 2. 22:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon sok a fura nő, mert akad bőven jelentkező erre a 23 éves hülyegyerekre a nálam idősebb korosztályból is.
2021. ápr. 2. 22:51
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez ilyen félresikerült csajozási módszer, kamukérdések kiírása a gyakorin, hátha rád ír valami csaj? Ehmm
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Teljesen más egy dolog elméletben, elképzelve, mint a gyakorlatban.
2021. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es,annyira érezni, hogy magadból indulsz ki.
2021. ápr. 2. 23:30
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 magamból nem, mert nő vagyok, és nem akarnám, hogy bárki is innen rám írjon. Csak próbálok magam elé képzelni egy korombeli csajszit, aki egy 23 éves csávó miatt hisztizik. Biztos van ilyen, csak furcsa, meg tutira ketyós.
2021. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincsen, hogy "nő általában". Csak egyedi nők vannak, meg esetleg gyakori jelenségek, de "összes nő eztmegazt csinálja" nincs.


Egyébként ez különösen magánjellegű egyedi elmebaj, ha egy nő ilyenbe belemegy.

2021. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

‘Az elején leszögeztem, hogy nem leszek hűséges hozzá, mert fiatal vagyok, tetszek a nőknek, és ki szeretném élni magam ezen a téren’

ordas nagy KAMU az egesz, nincs az az epeszu no, aki ilyenre rabolint.

2021. ápr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Valamiért itt mindig szebben vannak lefestve a nők, mint ami a valóság. Hidd el, nalam görényebb emberekkel is vannak együtt nők.
2021. ápr. 3. 10:17
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem vonjuk kétségbe. De az a nő, aki ilyenbe belemegy, az beteg, nincs önbecsülése. (Amúgy fordított nemeknél is ezt mondanán) Ennyi. Őt kérdezd, nyilván másképp gondolkodik mint az átlag.
2021. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy a 19-es irja. ez a no vagy mentalisan beteg vagy kamu az az egesz. egy mentalis beteg viselkedeset pedig nem lehet kollektiven az egesz noi nemre rahuzni. ez olyan, mintha en egy ferfi tomeggyilkos verengzese utan megkerdeznem, hogy ‘miert ilyenek a ferfiak’?
2021. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!