Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben miért mennek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben miért mennek bele olyanba a nők, ami miatt aztán hisztiznek?

Figyelt kérdés
Összejöttem a barátnőmmel 2 évvel ezelőtt, én 23 éves vagyok most, ő 30. Az elején leszögeztem, hogy nem leszek hűséges hozzá, mert fiatal vagyok, tetszek a nőknek, és ki szeretném élni magam ezen a téren, azt viszont garantáltam, hogy mindig ő lesz az első, és miden este hozzá megyek haza. Aztán most a napokban kutakodott a telefonomban, és talált egy videót, amiben nekem vetkőzik egy nő,és elkezdett hisztizni. Mire fel? Ebbe ment bele az elején.
2021. ápr. 2. 22:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy szólt, hogy sok esetben, miért mennek bele a nők olyanba, ami miatt aztán hisztiznek,az én esetem, csak egy példa volt erre. Nem hiszem, hogy betegséges az, ha egy nő el tudja azt fogadni, hogy a párja más nőkkel is lefekszik rajta kívül, viszont mindig ő lesz az első számára, és nem adná senkiért. De hát a Magyarok így működnek, ha valaki máshogy gondolkodik, mint ők, akkor az már beteg,vagy valami baj van a fejében.
2021. ápr. 3. 11:15
 22/24 A kérdező kommentje:
De abban biztos vagyok, hogy azok a nők, akik ilyen magabiztosan fikázódnak ezzel, sok esetben ők is ugyanúgy csalva vannak, csak éppen ők nem tudnak róla. 😅 Az én barátnőmnek legalabb nem hazudnak a szemébe, és nem játsszák ki.
2021. ápr. 3. 11:19
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez nem nemzethez kötött, józan pszichológia. És onnan is látszik, hogy ez nem normális, hogy azok a nők, akik látszólag ebbe belemennek (mert mondjuk szerelmesek) azok sérülnek, ugyanis ez nem egy normális állapot. A csalást megbocsátó nők is szenvednek, utána megy a féltékenykedés, boldogtalan lesz a házasság.

Csak olyan nővel működik ez, aki maga is össze vissza dug és neki is ilyen az értékrendje. Aki miattad megy ebbe bele, az túlságosan szerelmes, és te fájdalmat okozol neki és hiába mondod azt hogy te szóltál. Ő akkor még nem tudta, amikor erre rábólintott, hogy mennyire fájdalmas és megalázó ez az egész.

Ismétlem, csak olyan morális szintű nővel tudod ezt megtenni aki olyan, mint te vagy. Hívjátok szabadságnak, engem nem érdekel. De ne olyat kínozz aki szeret és érted megy bele ebbe, mert ez így gusztustalan.

2021. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

Én pasi vagyok de tuti nem mennék bele abba hogy a barátnőm nyíltan megcsaljon másokkal arra hibatkozva hogy "fiatal és kiakarja élni magát".


A görénnyel olcsón megúsztad.

2021. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!