Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana ha egy fiú barátomnál aludnánk?

Figyelt kérdés

Van pár fiú barátom, mindegyiket ismertem már azelőtt mielőtt összejöttem a párommal (fél éve vagyunk együtt)

Van olyan barátom akit már 5 éve ismerek és mindent megbeszélünk, elutaznánk együtt de viszont ahhoz ott kellene hogy aludjak nála. A párom már attol kiborul ha csak beszélek vele, olyankor behiztizik és nem szól hozzám. Rossz hogy titkolóznom kell előtte ha beszélek fiúkkal vagy ha találkozom a barátaimmal, nem merem neki elmondani mert nagyon megharagudna az biztos és ha bele gondolok nekem sem esne jól ha csajnál aludna szóval nem tudom eldönteni hogy helyes e amit csinálok!? Hozzáteszem soha nem csalnám meg mert nagyon szeretem eszemben sincs ilyesmit tenni 😔 és még attól is bűntudatom van ha hazudnom kell ha esetleg találkozok valakivel.



2021. ápr. 4. 01:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem se férne ez bele.
2021. ápr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Azért van alapja szerintem a féltékenységének. Velem is előfordult már, hogy kávéztem együtt lány barátommal és a pasijával hármasban, aztán 2-3 órával később meg már nálam dugtunk a barát attól még barát, hogy néha beteszi alapon, míg a pasija a dolgát intézte.


28f

2021. ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A találkozás és a beszélgetés belefer, de az ott alvás nem. Gondolom te sem örülnél, ha párod más csajoknál aludna.
2021. ápr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
3assal egyet értek.
2021. ápr. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Elemezzük ki amit mondtál. Ha találkozol valakivel, inkább hazudsz a barátodnak, minthogy őszinte légy, mindezt azért teszed ne bántsd meg. Szerintem viszont inkább azért hazudsz, hogy neked legyen jó, elkeruld a vitákat és fontosabb számodra hogy talákozz ezzel a másik sráccal, minthogy megbantsd a barátod. Szerinted ha ezek a titkos találkák kiderülnek, nem lesz sokkal rosszabb? Megerősíted, hogy nem alaptalanul féltékeny, onnantól semmit nem fog engedni.

Rosszul állsz a kapcsolathoz, állj ki a magadért, húzd meg a határokat másképp elnyomnak és a kapcsolat negatív hatással lesz az életedre, hatalmasat fogsz koppanni a folyamatos hazudozással. Igen lesz vita, az is lehet nem illetek össze, de sokkal jobb ha időben kiderül, mintha 10 év múlva 2 gyerek után jön rá egyikőtök, hogy egyedül van, nincsenek barátai és rosszul érzi magát a kapcsolatban. Az, hogy elutazol egy fiú barátoddal majd közösen aludtok nekem se fér bele egy, napközben lévő találkozás viszont igen.

2021. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

5# telitalálat


Meg amúgy, itt kérdezed, de ha benned már felmerült, hogy ez nem tiszta, akkor te is tudod a választ...

2021. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg ez hozzáállás kérdése. Ha tényleg csak barátok vagytok akkor egy egyszerű ott alvás miért ne férne bele? Nem kell egy ágyban aludni, de még abból sem hiszem hogy bármi probléma lenne, az alvás csak alvás. Én régebben többször is aludtam lány barátaimnál, meg hozzám is jöttek, még egy ágyban is aludtunk és soha semmi nem történt, leszámítva hogy esténként jókat beszélgettünk.
2021. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Neked is fasza fiú haverod van, kiadhatná az esze, hogy ha már van barátod, nem kér tőled olyat, vagy legalábbis nem támogatja ezerrel, hogy aludj vele stb, ugyanis neki is jól kell tudnia, hogy k1baszottul bosszantó, ha az ember párja másokkal alszik, csak az a helyzet, hogy szerintem nagy ívbe tesz a kapcsolatodra, és inkább vidáman keresztbe tesz neki. Legalább megkérdezte tőled, hogy mit szól a pasid ehhez az utazásos, együtt alvásos dolgokhoz, vagy le se sz4rja, csak az a fontos neki, hogy rábírjon téged erre az egészre?
2021. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
#7 ok, de mi heterok vagyunk
2021. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Én sem lennék kifejezetten boldog tőle, bár saját tapasztalatból tudom hogy két érett felnőtt tudja kezelni a helyzetet és nem mászik rá a másikra. Egyszer egy elég közeli lány barátom látogatott meg (ráadásul neki kapcsolata is volt már akkor) és egy szobában aludtunk, semmi különös nem történt. Meg lehet ezt oldani ha valaki nagyon akarja
2021. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!