Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana ha egy fiú barátomnál aludnánk?

Figyelt kérdés

Van pár fiú barátom, mindegyiket ismertem már azelőtt mielőtt összejöttem a párommal (fél éve vagyunk együtt)

Van olyan barátom akit már 5 éve ismerek és mindent megbeszélünk, elutaznánk együtt de viszont ahhoz ott kellene hogy aludjak nála. A párom már attol kiborul ha csak beszélek vele, olyankor behiztizik és nem szól hozzám. Rossz hogy titkolóznom kell előtte ha beszélek fiúkkal vagy ha találkozom a barátaimmal, nem merem neki elmondani mert nagyon megharagudna az biztos és ha bele gondolok nekem sem esne jól ha csajnál aludna szóval nem tudom eldönteni hogy helyes e amit csinálok!? Hozzáteszem soha nem csalnám meg mert nagyon szeretem eszemben sincs ilyesmit tenni 😔 és még attól is bűntudatom van ha hazudnom kell ha esetleg találkozok valakivel.



2021. ápr. 4. 01:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Én férfiként egyedül akkor tudnám ezt elfogadni, ha a fiúbarátod vonzereje abszolút nulla. Ha tehát például egy tolószékes az illető férfibarát, akkor oké. Vagy ha extrém csúnya, dagadt, vézna - érted a lényeget szerintem. Magyarul, ha látom rajta, hogy teljesen aszexuális a srác.


Mivel nekem gyanús, hogy, a te "barátaid" olyan típusok, akiktől sok csaj szívesen elviselné, ha beraknák nekik, ezért szó sem lehet róla, hogy együtt aludjatok!

2021. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is vannak férfi barátaim (jól is néznek ki), én mindig mondom a páromnak, h kivel találkozom. 10en éves barátok, az elején tisztázva lett, h vannak. De nem alszom ott és énsem fogadom el, h a párom nő barátnál aludjon. Párom igaz jól is kezeli meg azért nem találkozom velük olyan nagyon sűrűn. Ne hagyd, h ebből balhé legyen, de legyél vele őszinte, ha tetszik neki, ha nem.

N29

2021. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Először is az ott alvás nem fér bele, de ezt mélyen te is tudod, nem hiába így tetted fel a kérdést.

De ennél sokkal nagyobb gond a te hozzáállásod a kapcsolathoz és a párod hozzáállása a kapcsolathoz. Nekem voltak fiúbarátaim egész kamaszkoromban, sosem volt egyikkel sem soha semmi, nagyon szerettem őket, mint barátokat. Aztán huszonévesek lettünk, lett barátnőjük és én el lettem felejtve. Pedig ezek igazi barátságok voltak. Nagyon rossz, amikor egy kapcsolat arra épül, hogy nem találkozhatsz, nem beszélgethetsz ellenkező neműekkel. Ennek az a vége, hogy negyven éves korodra nem lesznek barátaid, csak a játszótéri anyukák, akik közel sem igazi barátok. Ha nincs meg a kapcsolatotokban az alapvető bizalom, akkor az egészet megette a fene. Nem bűn fiúkkal barátkoznod, nem kell ezt titkolnod. Most gondolj bele: ha a fiúbarátaiddal nem beszélhetsz, akkor hogy beszélhetnél a férfi kollégáiddal? Velük sem lehet? A főnököddel, aki férfi? Ez nem normális hozzáállás.

2021. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért a kollégákat meg a főnököt ne vegyük már egy kategóriába azzal, ha ott akar aludni barátnak mondott férfiaknál!
2021. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk ha bemutattad volna őket egymásnak, találkoznak, ne adj isten kedvelnék is egymást, sokat jelentene. Én vittem a párom egy buliba, nagyon megkedvelték egymást

Nekem 3 nagyon közeli fiú barátom van, aludtam már náluk, meg bulikban alap hogy ott alszunk, éppen kinél. Sose volt köztünk semmi, olyanok mint a tesóim, igazi középiskolás barátok

Én már a legelejétől kezdve beszéltem róluk és a társaságról a barátomnak. Itt a különbség, hogy a barátom se és én se féltékenykedünk feleslegesen

Mi értelme van? Hoztad őket a régi életedből és ha annyira kavarhatnékod lett volna megtörtént volna már...én a helyedben azon aggódnék inkább hogy hosszútávon mennyire mérgező az indokolatlan féltékenykedés

20/L

2021. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!