Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy az eszetek az ellenkezőjét mondta, mint a szívetek? Melyikre hallgattatok?

Figyelt kérdés
Persze buta kérdés, gondolom szinte mindenki járt már így. Az érdekel, hogy ti melyikre hallgattatok? Az én történetem röviden, hogy teljesen beleszerettem egy nálam sokkal fiatalabb srácba, és mivel féltem vele emiatt összejönni (mert nem akarom, hogy pár év múlva lecseréljen egy fiatalabbra), ezért úgy látom sikerült őt eltaszítanom magamtól.. na de a kérdés, ti mire hallgattatok ha mást mondott az eszetek, és mást a szívetek?
2021. ápr. 4. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Az eszemre, és megbántam
Az eszemre, és nem bántam meg
A szívemre, és megbántam
A szívemre, és nem bántam meg
35 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Történeteket is írhattok:)
2021. ápr. 4. 18:59
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A rendesnek tűnő srácot választottam a jól szituált helyett. Kár volt. Bánom, hogy bedőltem a színjátékának.
2021. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pont a másik oldal voltam mint te kérdező. Egy 10 évvel idősebb nőbe lettem szerelmes. Nagyon jó volt a kapcsolat az elején, szerencsésnek éreztem magam vele, csak aztán nála is volt ilyen féltékenységi dolog, és ez még a kisebbik dolog, de kiderült, hogy sokminden nem úgy volt ahogy előadta. Rengeted dologban hazudott, részletekbe most nem mennék bele, de nemegyszer elég kellemetlen szituációba kerültem ez miatt. Így a végén az eszemre hallgatva szakítottam vele.
2021. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt egy azóta már nullára futó párkapcsolatom,mellette ismertem meg egy jóval fiatalabb srácot. Az eszemre hallgattam...a sok év korkülönbség...és sok év a stabil párkapcsolatban..meg sem fordult a fejemben,hogy tart amíg tart a másik. Bár hozzáteszem: ma sem vállalnám a korkülönbséges kapcsolatot,hosszabbtávon esélytelen,lelkileg viszont padlóra tehet. Nincs olyan,hogy "jól tudjuk kezelni".
2021. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én egyébként ismerek olyan párt, akiknél működik, azóta már házasok. Emiatt is hezitáltam sokáig.. sőt még most is, csak közben őt már nem érdeklem, én viszont még mindig szerelmes vagyok..
2021. ápr. 4. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy most mennyi is ez a korkülönbség? Mert lehet, hogy mostmég működik, meg házasok stb. De mi lesz ha mondjuk az egyik fél eljut abba a korba amikor már sokat betegeskedik, és folyamatosan ápolásra szorul? A fiatalabb szexuálisan még javában aktív, lemondana az élet öröméről stb?

Itt gyakran felmerül a nagy korkülönbség kérdése, és mikor a kórház rendelőjáben várakoztam, akkor toltak kerekesszékben egy idősebb urat, akit egy fiatalabb nő tolt. Lényegtelen, hogy milyen kapcsolatban lehettek, de kb ez vár arra, aki a szívére hallgat, és nagy korkülönbséggel választ magának párt. Egyik kolléganőmnek volt jóval idősebb férje, miatta vagy 1 évig fizetetlen szabin volt, és nemrég jött vissza dolgozni miután eltemette. 45 éves nőről beszélünk, aki egy korban hozáillő pasival, kevesebb lelki sérüléssel, boldogan élhetne párkapcsoltban egy korban hozzáillővel.

2021. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Eszemre hallgattam. Azóta is sajálom, szomorú leszek, ha visszagondolok, de ha megint oda kerülnék, ugyanígy döntenék.
2021. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen 6os, pontosan ilyesmi gondolatok vannak bennem is. 13 évről van szó. Viszont, lehet, hogy egyszerre halnánk meg 10 év múlva autóbalesetben. Vagy, bár ő fiatalabb, de meghalna előttem, bármilyen betegségben. Bármi történhet, ki tudja.. ezek a gondolatok is felmerülnek bennem.. persze jobb lenne egy korban hozzám illő társ, de sajnos ő az, akit szeretnék..
2021. ápr. 4. 19:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mi pontosan egyidősek voltunk, fiatalon eltemettem. Ne gyertek ezzel a hlye korkülönbséggel folyton érvként mert semmire sincs garancia az életben, semmire.

2021. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen 9es, sajnos ez így van.. de akkor hogy döntsön az ember..? Nehéz kérdés.
2021. ápr. 4. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!