Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy az eszetek az ellenkezőjét mondta, mint a szívetek? Melyikre hallgattatok?

Figyelt kérdés
Persze buta kérdés, gondolom szinte mindenki járt már így. Az érdekel, hogy ti melyikre hallgattatok? Az én történetem röviden, hogy teljesen beleszerettem egy nálam sokkal fiatalabb srácba, és mivel féltem vele emiatt összejönni (mert nem akarom, hogy pár év múlva lecseréljen egy fiatalabbra), ezért úgy látom sikerült őt eltaszítanom magamtól.. na de a kérdés, ti mire hallgattatok ha mást mondott az eszetek, és mást a szívetek?
2021. ápr. 4. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Korkülönbségesdi még nem, de volt, hogy olyanba szerettem bele, aki kockázatos volt. Most is így vagyok, és a szívemre fogok hallgatni akkor is, ha ezzel vállalom a kudarc esélyét. Régen is így tettem, nem bántam meg.
2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A férjem 4 évvel volt fiatalabb mint én. 30 éves volt amikor elveszítettem. Ez viszont nem sorsszerű,és arra alapoz az ember,hogy együtt öregszünk meg. A generációs különbség valóban az,akár a szülővel együtt ápolható a párunk is.A velem történtek ellenére ha a sors úgy hozná mérlegre tenném a döntésem és nem utasítanám el csak a korkülönbség miatt.
2021. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van más is, volt egy hosszú kapcsolata, többször megcsalta a barátnőjét. De vele állítólag nem volt felhőtlen a kapcsolat. Na de ha ez a megoldás neki, hogy megcsalja, az nem túl jó.. ez a másik dolog, ami miatt inkább az eszemre hallgatok, csak egyszerűen nem tudok szabadulni az érzésektől.. nem tudom magamban elengedni őt.
2021. ápr. 4. 19:46
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen, és a szívemre hallgattam végül. (Nem korkülönbséges dolog). De! Azt hozzá kell tennem, hogy elég sok mindent mérlegeltem, mielőtt azt mondtam volna, hogy kockáztatok, és láttam, hogy van esély a jó kimenetelre (elég sok lehetséges végkimenetelt végigpörgettem fejben). Senki más nem hitte el rajtam kívül, de én bíztam magamban is annyira, meg a srácban is, hogy meg tudjuk oldani. És végül nekem lett igazam, ennél jobb párkapcsolatot nehéz lenne elképzelni.

De a te helyedben én is az eszemre hallgattam volna: 13 év korkülönbség sok (nekem). Igen, meghalhatunk 10 év múlva együtt egy autóbalesetben, mert nem tudhatom, mi történik holnap, de én azzal akarok tervezni, hogy egymás mellett öregszünk meg. Ráadásul úgy, hogy a srác a fiatalabb... Ott a biológia is eléggé közbe szól. Lehet, hogy most 25 éves, és nem akar gyereket, és én sem, ezért tök jó, de ha 10 év múlva mégis meggondolja magát, akkor már 48 leszek... Ha akarnám sem valószínű, hogy meg tudnám adni, ami neki egy baromi nagy törés lenne, és jó eséllyel keresne mást. Ráadásul ez a megcsalósdi is egy elég intő jel. Egyszer elcseszni és tanulni belőle egy dolog, de többször? Nekem nem kéne olyan ember, aki így próbál konfliktusokat megoldani.

2021. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen 14es, pontosan ezeket gondoltam végig én is, amiket leírtál, és ezek miatt küldtem el többször már, de nagyon nehéz, mert közben minden porcikám őt akarja..
2021. ápr. 4. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!