Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete nem szexeltünk (tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nem szexeltünk (tudom ez nem olyan hosszú idő) de már kezd kihatni a hétköznapjaimra, sokkal frusztráltabb, idegesebb vagyok és sokat sírok. Mit tegyek ha folyamatosan máskor kívanjuk egymást?

Figyelt kérdés

Egyszer én kezdek el kezdeményezni, akkor megkapom, hogy fáradt és nincs kedve, másnap ő próbál (nyilván miútán az egész napom egy rohanás volt, hulla fáradt vagyok), akkor nekem nincsen hozzá kedvem. Ez ment napokig akkor egyszer maszturbáltam (másfél éve vagyunk együtt, ez alatt az idő alatt 2x nyúltam magamhoz, máskor nem volt probléma a szexuális életünkkel) ezért utána egy két napig nem is nagyon kívántam a szexet. Akkor a masik az szokott lenni, hogy beszol valamit amivel megbant es utana szexelni akar. Mondom neki, hogy ez rosszul esett es ezek utan nincs kedvem hozza es ezek utan még ő sertődik meg...(nem duzzogok, felre ertes ne essek csak nekem bocsanatkeresnek jobban esik az olelkezes osszebujas mint a szex)

Már kezd ebből az egészből elegem lenni. Mit tegyek? Már mondtam neki, hogy rossz, hogy nem tudjuk összeegyeztetni a kedvünket, de kb semmi sem történt. Régebben sokat szexeltünk, szinte mindennap, ezért is rossz ez a 2 hetes kiesés. 1 honapja kb heti 10-12 szex volt es akkor szoltam mar neki, hogy nekem ez kicsit sok es olyan mintha most meg megsertodott volna ezert egyaltalan nem akar szexelni. Én vagyok a nő



2021. ápr. 9. 10:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Azért 2 hét nem a világ, nyaralás, betegség, különféle problémák miatt ennyi bármikor előfordulhat.

Inkább az a gond szerintem, hogy nem működőképes a kommunikáció köztetek a leírtak alapján.

2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Jézusom.. Mi van veletek emberek???


Nem nagy dolog ha nincs egy hétig szex, meg a heti 1 teljesen okes???


Ez hol szerelem és vágy? Kémia? Hogy akarod a másikat? Nem szerettek szexelni?


Gyerek után us a napi 2 a MINIMUM. Nincs olyan, hogy stressz vagy fáradtság miatt nem szexelünk. Mi köze ezeknek ahhoz. Ha szar napom volt, alig várom hogy rendesen meglovagoljam a párom. Ha megjött nincs szex? Mert? Orál, anál nem játszik?


Fuh bszátok meg.. Ez nagyin kiábrándító hogy ezt elfogadjátok és ennyire leadjátok a mércét.


Ha párom nem nézne rám egy napig úgy hogy most azonnal a falhoz akar dönteni.. Akkor rámásznék. Nem birok ki egy napot sem és nem is akarok. Szerencsére ő sem.


28n

2021. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

"Ha szar napom volt, alig várom hogy rendesen meglovagoljam a párom"

Ez te vagy.

Azzal remélem tisztában vagy, hogy nem mindenki ugyanolyan, mint te.


Nekem inkább az a fura, hogy még soha nem voltatok betegek mondjuk? Ha hányós-hasmenéses vagy fuldokolva köhögős, takonyfolyós betegségetek van, akkor szép lehet a napi 2 menet... :DDDD

2021. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem a nő szokta lovagolni a férfit?
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki örül nektek 12-eske, de nem mindenki olyan mint ti, remélem 28 évesen feltűnt. Minden kapcsolat, ember más, teljesen fölösleges itt bezzegezni. Nekünk 4 év után, 0-24-ben, home officeban, karanténban együtt mi is visszább vettünk. Senki nem esik kétségbe, más közös programunk is van, nem csak szexből áll egy kapcsolat.
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
Pedig a 28-asnak igaza van.
2021. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértem, hogy minden ember más. Mi személyszerint pont magas libidóval rendelkezünk. Nekem nagyon rossz úgy elaludni, hogy kívánom a páromat, de ő nem akar szexelni. És nem egyszer hanem már rendszeresen így elaludni. Nem is alszom jókat, hajnalban többször felébredek. Én ilyen vagyok sajnos
2021. ápr. 9. 19:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ezt az ördögi kört úgy tudod megtörni, hogyha vagy olyankor is bevállalod, mikor annyira nem érzed, vagy feküdjetek le valamelyik délután aludni.
2021. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Velem is így volt amúgy, nekem sajnos lecsökkent és így igazodott a páromhoz. Végül is nem a világvége, de átérzem, nagyon szenvedős volt az út. Pont ezeket éltem meg én is, mint te, borzasztó volt.
2021. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aztán szépen lassan eltűnt a vágy sajnos
2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!