Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete nem szexeltünk (tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nem szexeltünk (tudom ez nem olyan hosszú idő) de már kezd kihatni a hétköznapjaimra, sokkal frusztráltabb, idegesebb vagyok és sokat sírok. Mit tegyek ha folyamatosan máskor kívanjuk egymást?

Figyelt kérdés

Egyszer én kezdek el kezdeményezni, akkor megkapom, hogy fáradt és nincs kedve, másnap ő próbál (nyilván miútán az egész napom egy rohanás volt, hulla fáradt vagyok), akkor nekem nincsen hozzá kedvem. Ez ment napokig akkor egyszer maszturbáltam (másfél éve vagyunk együtt, ez alatt az idő alatt 2x nyúltam magamhoz, máskor nem volt probléma a szexuális életünkkel) ezért utána egy két napig nem is nagyon kívántam a szexet. Akkor a masik az szokott lenni, hogy beszol valamit amivel megbant es utana szexelni akar. Mondom neki, hogy ez rosszul esett es ezek utan nincs kedvem hozza es ezek utan még ő sertődik meg...(nem duzzogok, felre ertes ne essek csak nekem bocsanatkeresnek jobban esik az olelkezes osszebujas mint a szex)

Már kezd ebből az egészből elegem lenni. Mit tegyek? Már mondtam neki, hogy rossz, hogy nem tudjuk összeegyeztetni a kedvünket, de kb semmi sem történt. Régebben sokat szexeltünk, szinte mindennap, ezért is rossz ez a 2 hetes kiesés. 1 honapja kb heti 10-12 szex volt es akkor szoltam mar neki, hogy nekem ez kicsit sok es olyan mintha most meg megsertodott volna ezert egyaltalan nem akar szexelni. Én vagyok a nő



2021. ápr. 9. 10:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen beszéljétek meg. Vagy próbáljátok megbeszélni. "Mi a baj, miért nem vagyunk együtt, megbántottalak volna azzal, hogy azt mondtam, heti 10-12 alkalom sok? Te is tudod, hogy nekem is magas a libidóm, de nem bírtam lépést tartani veled. Nekem a napi 1 elég."

Ha esetleg büntetni akar (megsértődött), na az már baj.

Talán az is lehet, hogy neki furcsa-kellemetlen ilyenről beszélgetni?

Arról is beszélni kellene, hogy veszekedés után nem akarsz szexelni. Ez tök rendben van. Ezt is magyarázd el neki.

2021. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolso, igen, nagyon fura vele beszelni a szexrol, mert mindig zavarba jon tole. Meg ennyi ido utan is. Kozben elmondjuk mi jo, mi nem. De ha vege akkor utana mar nem beszelunk rola. Illetve mostanaban azt veszem eszre, hogy regen ha valasztani kellett egy este a barati es koztem akkor engem valasztott...mostanaban mar inkabb a baratait. Rosszul esik nyilvan, de en is sokat vagyok a barataimmal szoval ebbol probalok nem problemat csinalni
2021. ápr. 9. 20:54
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy megsértődött, az természetes, hogy másfél év után nem csinájátok minden nap. Ahogy írtad, a fáradtság, próbáljátok úgy beosztani az időt, hogy legyen olyan nap amikor egymásra tudtok figyelni és addig minden mást kizártok.
2021. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!