Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt, December óta jegyesek vagyunk, pár hónapja kitűztük az esküvő időpontját. Viszont az elmúlt pár hétben érzek egy kis elhidegülést a részemről és néha a részéről is. Bűn tudatom van, amiatt hogy elbizonytalanodtam az esküvővel kapcsolatban. Néha beszélgetünk erről de sosem jutottunk megoldásra, lezártuk annyival hogy ez egy ilyen időszak. Várom az építő jellegű válaszokat!

2021. ápr. 9. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak benned ilyen érzések, mitől alakultak ki? Elég időt töltötök egymással? Valóban tudtok egymással őszintén beszélgetni? Ezeket kéne elsőnek megfejteni.
2021. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel az életünkben most semmi más nem történik a munkán kívül így az az idő amit eddig beszélgetéssel töltöttünk jelenleg telefon nyomkodással,film nézéssel. Egy idő után tudatosan figyeltem rá hogy este már csak egymással foglalkozzunk, viszont akkor jött a kínos csend azután hogy kibeszéltük kivel mi volt a munkában.
2021. ápr. 9. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Elég időt töltötök egymással?"


Én az ellenkezőjét tenném fel kérdésnek. Elég időt nem vagytok egymással?

Ha túl sok időt vagytok együtt és túl sokat lógtok egymás nyakában azzal el tudjátok használni egymást.

Én ezt úgy képzelem el, mint egy edényt amiben naponta fél deci "szerelem" keletkezik. Ha állandóan csak isztok egymás poharából akkor mindig üresnek érződik. Néha hagyni kell egymást, amíg megtelik újra.

2021. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mozdultok ki egy kicsit? Sétálni, túrázni ilyenkor is nyugodtan lehet. Senki és semmi nem tiltja. Az idő is csodálatos.
2021. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kínos csend 4 éves kapcsolatban? Nem kell mindig beszélni, de ha csend van annak nem szabadna kellemetlennek lennie. Szerintem ti nem igazán tudtok beszélgetni, mert ha a napi történések kibeszélése után nem marad téma, akkor az gáz. Sokan kb idegenekként élnek egymás mellett és fogalmuk sincs mi van a másikban. Üljetek le heti egyszer vacsorázni, nosztalgiázzatok, tervezgessetek, figyeljetek egymásra, az az este szóljon csak kettőtökről. Ha nem megy a beszélgetés ilyenkor sem, akkor nagyon átgondolnám ezt a házasságot.
2021. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem halasszátok el az esküvőt.
2021. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!