Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak születésnapja van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak születésnapja van, de annyira bunkó volt, hogy fel sem köszönthettem?

Figyelt kérdés

Egész délután vártam haza, sütöttem, készültem ajándékkal és egy élmény ajándékkal is de azt már tegnap este lefújta, mert azt mondta munka után nem szeretne már rohanni ma sehova és őt egyébként sem érdekli az egész születésnaposdi.

Mikor hazáért tudta, hogy várjuk fent mert hívtam mikor ér haza. Egyből a garázsba ment, fel sem dugta az orrát, mi meg mikor láttuk, hogy megáll az autója indítottuk a zenét, gyújtottuk a gyertyát stb. Azóta is lent van, mert itt van pár barátja. Én egyszer lementem, nagyon szomorú voltam de kb semmit nem is beszéltünk inkább feljöttem. Hívott, hogy lemegyek-e. Mondtam, hogy nem. És, hogy mekkora hatalmas bunkó amiért arra sem méltatta a családot, hogy feljöjjön és legyen szép estéje. Nagyon mérges vagyok. Férfi egyébként, de ilyen bunkó még soha nem volt. Jelenleg gyűlölöm. Nem hiszem, hogy ezt érdemeltem volna. 😭



2021. ápr. 9. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Értem a problémádat, de sajnos nem a te döntésed, hogy ő mitől érzni jól magát, azt jobb esetben ő tudja.
2021. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Megmondta hogy nem akar felhajtást?

Legalább a szülinapján had csinàljon amit szeretne. És ne azt amit te akarsz.

2021. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Azt csináltad, amire te vágysz, nem azt, amire ő. 🤷‍♀️
2021. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs kedvem szúlinapi jópofát vàgni, meg megjátszani a happy bazári majmot akkor nem fogom.

Te basztad el a napját azzal hogy arra kényszerítetted amit nem akar.

Jogosan lehetne pipa ràd.

2021. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, én megértelek. Azért normális ember, ha nincs is kedve a felhajtáshoz, az megöleli a párját, megköszöni az erőfeszítéseket, és max szépen közli, hogy másképp szeretne ünnepelni. Az nagyon rossz érzés, ha az ember készül, szeretetből, és odaadással készíti a tortát, bulit stb, a másik meg le se tojja...
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

mert azt mondta munka után nem szeretne már rohanni ma sehova és őt egyébként sem érdekli az egész születésnaposdi.


Ezen mit nem lehet érteni. És még te vagy megsértődve ...

Ugyanígy megmondtam a páromnak hogy ne csináljon felhajtást. Megértette, kettesben szolidan ünnepeltünk.

2021. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom. És ti még a pasinak adtok igazat? Valami nem okés a világban...

Már meglepetést sem szervezhet egy barátnő a párjának? Aranyosan készült és semmibe veszik... Na szép.

2021. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
7. Még nagyobb hogy ezt a kérdést nem a párjának teszi fel, hanem gyakorin.
2021. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

8


Ha nincs, akivel megvitassa... Meg gondolom érdekelte, hogy egy idegen mit gondol erről.

2021. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Mindenkinek igaza van. Én tényleg csak kedveskedni akartam, nekem fontos ő..
2021. ápr. 9. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!