Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Februárban az anyja nagyon elkezdett csesztetni ( adjam el a házam, építkezzünk a párom telkére , DE páromnak nem kell haza jönnöm No-ból, meg nálam ( másfél.óra Miskolc, milyen messze lesz anyukától) oké ezt lenyeltem ( de. Az volt h " anya nem.úgy gomdolta meg ne bántsam már... Oké)



Aztán azóta nem is nagyon beszélgetünk. Másfél hetente egyszer próbál " békülni" oké. Belemegyek aztán elvagyunk de összeveszünk mert ő kijelentette h a február helyett ő már idén nem költözik haza magyarul ha látni akarom akkor költözzek én ki. Augusztus óta vagyunk 1üt, ebből 2x 2 hétre láttam úgyhogy ên utaztam ki No (első talin is ên mentem ki No...)



Nem szeret csak hülyít ugye? Szerintetek is???


Már kezd oszlani nálam a rózsaszín köd...



#szakítás #táv #Tavkapcso
2021. ápr. 10. 21:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és pl kb 2-3 naponta nap vêgên TALÁN keres h "szia mizu kicsim?"


Én hiába írok nem nézi de videó hallom h folyton pötyög mindenkinek vissza

2021. ápr. 10. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2021. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocsi katyvasz de leittam magam itthon



Köszi #2

2021. ápr. 10. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Augusztus óta vagyunk 1üt, ebből 2x 2 hétre láttam"

Ebben hol van a kapcsolat egyáltalán ? Ez max egy kaland. Meg a házas dolog is wtf ?

2021. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyre jobban azt gondolom h palimadár vagyok.
2021. ápr. 10. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Nem kapcsolat az, ahol ilyen keveset találkoztok.
2021. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka!
2021. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaan...?

Se füle, se farka, ellenben baromság úgy ahogy van. Lapát.

2021. ápr. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak reméltem,hogy hazaköltözik de nem fog... nem gondolhatta ezt ő se komolyan,hogy majd éveken keresztül ezt csinálom.
2021. ápr. 11. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Augusztus óta már az anyós belepofázik, hogy mit hogy adjál el... Menekülj, ember! De legalábbis minél messzebb legyetek az anyai háztól, ha jót akarsz magadnak!
2021. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!