Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnel már 3,5 éve vagyunk együtt, nekem életem szerelmének indult, azonban mostanára egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy mi lenne ha kilépnék. Együtt lakunk, főz rám, kívülről mindenki ilyen kapcsolatot szeretne. Azonban az itthoni dolgok és a köztünk történt dolgok miatt nem érzem, hogy vele élném le az életem. Folyamatosan megjegyzéseket tesz, ha valami nem tetszik neki és nem az ő elképzelése szerint van, akkor állandóan pofákat vág, szinte minden mozdulatomra. Ha esetleg szabadnapom van és sokáig merek aludni megkapom, hogy lusta és álomszuszék vagyok. Közben a többi napot végig gürcölöm majdnem tripla annyi fizetésért, mint amennyit ő kap. Közös tervek persze vannak. Elég rossz így élni, hogy azt érzed mindennel elégedetlen, és szinte minden mozdulatomat egy negatív megjegyzés, vagy tekintet követi. Normális válaszokat várok
2018. júl. 4. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kapcsolata volt haveromnak, igaz ott ő simán a szülőket nem bírta emellett. Kilépett, ennyi. Azóta boldog mással.
2018. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Lakva ismeri meg egymást az ember..
2018. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hajlandó változtatni rajta én kitenném..

Ő téged választott akkor ne húzza mindenre a száját főleg ne azért, hogy a szabadnapodon pihensz..

2018. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors reakciót! Elég ragaszkodó típus vagyok, és félek, hogy mi lesz nélküle. Tudnék más nőt találni, nincs gond a külsőmmel, a személye hiányozna, de ez kezd az idegeimre menni. szex minősége rendben van, a heti 2-t én keveslem. Ha hazajön, ő mindig fáradt és leterhelt, nincs ideje rá. Bezzeg sorozatot nézni és körmöt festeni van. Ez az első komoly kapcsolatom, és nem tudom, hogy ez normális-e 3,5 év után, vagy sem. Esetleg ez egy ilyen időszak, és majd rendbe jön?! Kb 1 éve merült fel bennem először a gondolat
2018. júl. 4. 10:28
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
XD Ez igen szerintem tulzottan úgy érzi, hogy egymáséi vagytok ezért már semmit nem kell tennie érted :D grat,
2018. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem hangzik túl jónak, őszintén.. bár én azért előbb beszélnék vele, mint felnőtt ember a másikkal. meg kell mondani neki szépen finoman, hogy mi zavar, tudna e változni.. ha semmi igyekvést nem látsz a változás fele, akkor jönne a szakítás részemről.
2018. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, mikor ezeket elmondtad neki?
2018. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan papucs lettél mellette,mivel ezt eltűröd.Én biztos szakítanék.
2018. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok híve a (gyerek nélküli), különösebb ok nélkül elszaródott párkapcsolatok megmentésének. Az ilyen emberek általában nem illenek egymáshoz. Egy jó páros között nem kopik ki a tisztelet csak úgy. A folyamatos fintorgás, másik indokolatlan kritizálása a tisztelet hiányának minősített esete.

Én az első adandó alkalommal szakítanék vele, és nem hagynám magam belerángatni a "kommunikáljunk többet, meg tudunk változni, ha akarunk" stb faszkodásba. Határozd el, lépj ki, és ne hagyd magad visszamanipulálni egy rothadó kapcsolatba. Szinte biztos vagyok benne, hogy meg fogja próbálni, mert ha az irántad érzett megvetése ellenére is főz rád, hetente 2x szexel veled, akkor van valami, ami jó neki a buliban. Hogy mást ne mondjak, ilyen lehet pl. az övénél háromszor magasabb fizetésed...

2018. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele igazán leülni beszélni, mert az a vége, hogy én túlgondolom, és csak magamra gondolok, de az, hogy én mennyire figyelmetlen vagyok vele és hogy idegesítő nem veszem észre. És otthagy, vagy ha este beszélünk pár perc után befordul a fal felé és alszik
2018. júl. 4. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!