Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnő problémákkal kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő problémákkal kapcsolatban valaki mondana véleményt?

Figyelt kérdés

Először is leszogeznem hogy nem kérek bántó válaszokat mert én sem így terveztem de ez lett. Úgyhogy szitkozódnást nem kérek.

Szóval tavaly ismerkedtem meg és jöttem össze a pasimmal akiről akkor úgy tudtam hogy egyedülálló de később kiderült hogy nem így van amiről az akkori barátnője tájékoztatott. Akkor még nem volt köztünk semmi komoly csak ismerkedtünk és végül belementem hogy próbáljuk meg együtt. Akkor még nem éreztem iránta semmi komolyat de kidobta a nője és gondoltam miért ne. Azóta együtt is vagyunk és sajnos vagy nem sajnos de szerelmes lettem belé. A probléma csak az hogy a volt barátnő megkeresett engem ismét hónapok után hogy a pasim nem száll róla, ezt screenekkel bizonyította. Nekem ez elég szarul esett mert én már teljesen szerelmes lettem belé és az ő viselkedésén is úgy látom hogy szeret engem. Viszont azok a képek... Nem csak sima szia mizurol van szó ráadásul nem is a volt barátnő kereste őt hanem állandóan a pasim. Most nem tudom hogy mit tegyek mert nagyon nehéz lenne vele már szakitanom. Megígérte hogy többet nem fog vele beszélni és bármikor megmutatja a telefonját ha kérem meg ilyenek... De én attól tartok hogyha nem is beszél vele attól még oka van hogy ennyire nem szállt le róla és gondolom sokat gondol rá szóval tök mindegy beszél e vele ha ő van a fejében.. Azt mondta szeret engem és ő sem tudja miért csinálta ezt...

Nem tudom hogyan tovább mert hülye sem akarok lenni de a szívnek is nehéz parancsolni..

Szerintetek bizhatok benne elhihetem hogy szeret és nem keresi többet? Tudom magamnak kerestem a bajt stb mikor ilyen indítassal belementem de én ezt csak egy laza dolognak kezeltem az elején csak aztán így alakult... Megszivtam?


2021. ápr. 11. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel szidást nem kérsz, így csak a végén feltett kérésekre válaszolok.

Nem, nembízhatsz benne, nem hiheted el, és tuti fogja még keresni, vagy ha őt nem, akkor más csajt.

Igen, megszívtad.

2021. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De azz nem értem ha velem ismerkedett akkor szar volt a kapcsolat, most velem lehet akivel minden jó akkor miért kell neki a szar exe? Már bocsánat...
2021. ápr. 11. 20:14
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is a kapcsolatával volt a baj korábban sem. Egyszerűen ilyen típus. Hűtlen, csajozós, stb. De ez sejthetted volna abból, hogy összejött veled, úgy h kapcsolata van.
2021. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
A pasid kihivast szereti. Kicsit lesz.rosabban viselkedj vele. Foglalkozz kevesebbet!!
2021. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Állítólag nem csalta meg sosem a volt barátnőt pedig elég sokáig voltak együtt. Velem sem csalta meg nem történt akkor még közöttünk semmi.

Állítólag sok volt már köztük a probléma és már szakítottak máskor is.

2021. ápr. 11. 20:26
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. akkor lehet megbánta és hiányzik neki, de egyedül lenni nem akar, ezért veled marad amíg nem fogadja vissza és/vagy nem talál jobbat.
2021. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Először azzal kereste meg hogy csak bocsánatot akar kérni és megbánta...

De azt nem írta le mit bánt meg pontosan...

Most nagyon szomorú vagyok! :(

De állítólag nem akar visszamenni hozzá....

2021. ápr. 11. 20:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfelejtem az exemet, akkor nem írok neki. Láthatóan nincs még túl a nőn, ezért beléd sem tud teljesen szerelmes lenni. Szerintem szakíts, ez így nem lesz teljes értékű kapcsolat.
2021. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, mit tudsz szeretni egy ilyen csapodár megbízhatatlan alakon? Tényleg a barátodba vagy szerelmes, vagy a "nem volna szabad" érzésbe?
2021. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem szeret téged. Ha szeretne nem viselkedne így. Nem lesz hosszú életű kapcsolat ez.
2021. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!