Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok? Mik a jelei? Még nem voltam szerelmes, de most talűán úgy érzem az vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont egy olyan kérdésre akarod a választ,amit senki nem tud,max csak okoskodni :) ez mindenkinél más.ne keresd a tüneteket,mert akkor pont a lényegről maradsz le :) a szerelemről.ha a pároddal vagy,egyszerűen csak legyél vele.a többi nem számit.ha szivesen vagy vele,akkor akár még ott is lehet a szerelem :)
2010. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami nagyon kellemes érzés kap el, ha az illetőre gondolsz, talán el is mosolyodsz tőle. Akkor lehet megfigyelni, ha mondjuk van egy régi ismerősöd, akinek tisztában vagy a hibáivál, esetleg taszít is 1-2 közülük, és idővel elkezd elmúlni ez a taszító érzés. A szerelem elfogadtatja veled az illető hibáit is. Hát ez elég hülyén hangzik, de nagyjából így van. (:


Csak a szerelmet sem szabad összekeverni a birtoklási vággyal, és ebből kifolyólag a ragaszkodással. (: 22/f

2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sztem ha az leszel, akkor azt tudni fogod. :-)
2010. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha az vagy, azt biztosan tudod. Ha nem tudod, az vagy-e, akkor nem vagy az.


Állandóan képes vagy rá gondolni, úgy érzed, kizárólag vele együtt, az ő jelenlétével lehet teljes és boldog az életed. A hiányát mindennél rosszabbnak éled meg. Úgy érzed, mintha te és ő egyek lennétek, mintha a te lényed része lenne ő is.

2010. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még soha nem éreztem ilyet , nem voltam szerelmes. Mindig rá gondolok, állandóan vele szereték lenni. Ha találkozunk és utánna elmegy már rögtön hiányzik. Alig várom, hogy láthassam, Ha átölel, megcsókol nagyon fura érzés tölt el. Úgy érzem a fellegekben járok akkor.Imádom az érintését, a csókjait , imádom átölelni és hozzábújni.

Nagyon boldognak érzem magam. Sokszor gondook a közös jövőnkre, életünkre. Őt képzelem el mint társat, akivel leélhetem az életemet és gyermeket szülhetek neki. Sokat gondolok arra,milyen lenne ha születne egy közös babánk.Átélem ezt az érzést és boldogsággsl tölt el.

Félek attól mi lenne velem, ha elhgyna, azt hiszem abba belehalnák pfff

2010. aug. 24. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:

na amit leírtál, az a szerelem!!!

ilyen érzés ez, te szerelmes vagy :)

2010. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez tényleg szerelem :) majdnem elsírtam magam attól amit leírtál, főleg ha arra gondolok h 3 hete még én is ezt éreztem, aztán kiölte ezt belőlem a most már expárom :(

Kívánom h te légy nagyon boldog! :)

18/L

2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2010. aug. 25. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!