Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A másik neműként meg lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik neműként meg lennél elégedve magaddal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 16:18
1 2
 1/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
55%
Sem így, sem úgy nem lennék a mainstream szépségideál, szóval oly mindegy. 😆😆😆😆 Egye penész, nagy a szokás hatalma, maradnék inkább férfi. 😆😆😆😆
2021. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nőként a magas, vékony alkatommal és a kislányos, helyes arcommal (férfiként kisfiús, helyes) iszonyú sok férfinak tetszenék és ezerszer könnyebb lenne sok minden, az biztos.
2021. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Megverném magam
2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Én szívesen kipróbálnám magam férfiként. Nőként arányos vagyok, relatíve könnyen izmosodok de összességében, átlagos minden tekintetben, ugyanakkor nem vonz a magassarkú, smink, miniszoknya és társai és tenni, venni se tudom magam sajnos. Így a férfi ruházat és a laza férfias viselkedés hozzámillőbb lenne.
2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha olyan jó csaj lennék amilyen pasi akkor abszolút
2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer facen játszottam ilyen hülyeséggel, ami megmutatta hogy néznék ki férfiként. Hát elég jóképű pasi lennék,mit ne mondjak. járnék magammal.
2021. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Mikor rövid hajam volt,azt mondták sokan,hogy lány létemre úgy nézek ki,mint a fiatal DiCaprio.Szóval meg lennék elégedve:D
2021. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon a külsőre mentek, belsőleg gondoltam!
2021. ápr. 16. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Belsőleg ugyanolyan lennék szerintem.Talán férfiként zavaróbb lenne,hogy a párkapcsolataimban nagyon érzékeny vagyok.
2021. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!