Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondott a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondott a párom egy másik nőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok törve ezért nincs kedvem és erőm hosszasan kifejteni,de a lényeg, hogy nemrég született meg a párommal az első közös kisbabánk.

Amióta ez megtörtént nem akar velem lefeküdni.

Nem. Nem híztam el ( 51kg vagyok) Nem csúnya a bőröm, hasam stb. Odalent sincs semmilyen probléma ( egyébként császár volt és a műtét helye is gyönyrű, alig látszódik ). Szóval semmi olyan nincs ami miatt esetleg vissza taszítóvá váltam volna.


Most tudtam meg, hogy egy lánynak ír napi szinten, hogy nagyon kívánja és erezni akarja.... azt is írta neki, hogy vele akar szexelni de mással ( bele értve engem is ) nem....


Elmondani nem tudom mennyire kikészültem.


Tudom tudom tudom... Dobjam ki.... De van egy pici újszülött csöpp babánk....



2021. márc. 27. 18:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Szembesítés után okosabb leszel :)
2021. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Már tudja, hogy tudom.


Azt mondta nem csal meg. Bízzak benne. Mondani bárki mondhat bármit ( gondol itt arra amit a lánynak írt.)

Nem érzem magam okosabbnak :(

2021. márc. 27. 19:02
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Ideje valni/szakitani
2021. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%

Ebből jó kapcsolat már nem lesz.

Szerinte rendbe van hogy ilyet ír egy másik nőnek? Az igen... Hát engem ilyennel nem etetne meg az tuti.

2021. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%

Szembesítetted, de semmire nem jutottatok? Az édeskevés, hogy bízzál benne, egyébként is ez a probléma már jóval a gyerek előtt ott lehetett, csak általában nem figyelnek rá a párok és aztán eltemeti őket.


Beszélned kell vele újra rendesen, nem "bízzál meg bennem" szövegekkel megelégedve. Tárgyaljátok át a jelent, a jövőt, a gyereket, a családot, a szexuális életeteket. Mi miatt nem vonzódik hozzád? Miért nem akar szexet? Mit érez most veled kapcsolatban, szeret-e még? Megakarja-e menteni a házasságot, mit gondol a gyerekről? Már nem akarja, vagy mi? Fél tőle? Fél a vele járó felelősségtől, munkától? Hogy nem tudjátok megosztani egymás között a melót? Mi lesz most veletek? Ezeket mind végig kéne vele zongorázni, anélkül hogy engednéd hogy kikerülje a válaszadást.


Sajnos egy esetleges szakítás (ha nem akar tenni a családjáért semmit a párod) milliószor nehezebb a gyerek miatt, de nem tudod kikerülni ha ezt csinálja veled. Nem ismerem, de sokszor ilyenkor az van, hogy leesik neki mekkora felelősséggel jár a gyerek és mennyi idejét elveszi, ő meg ezt nem akarja, menekül tőle. Csak hát késő már ezen agyalni, hisz megszületett.

2021. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

Készúlj fel hogy szakítás lesz. Rendezd a dolgaidat, anyagi biztonsàg, lakhatás, stb.

Az a baj hogy úgy csinàl mintha semmi nem törtènt volna. A végén az is okés lesz ha más nőket kurogat.

Sajnálhatod hogy szültèl egy ilyennek

Ha vele maradsz kikészülsz te is, de a kisbaba egész èletét taccsra teszed ha érzi hogy az anyja boldogtalan.

2021. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%
nagyon sajnállak, azt hiszem darabjaimra hullanék, ha ezt nekem kéne átélnem. Ennél nagyobb csalódás aligha érhetne. Kívánok szebb és jobb jövőt Neked és gyermekednek. A férjedet meg inkább nem is minősíteném.
2021. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy a férfi fejében átkapcsol valami és már nem nő lesz, hanem anya. És az is marad neki.
2021. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon rosszul választottál. Sajnos. Ezt előre nem láthattad.
2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
Mivel így reagált, és te meg semmit sem lépsz, feljogosítva érzi magát, hogy meg is dugja.
2021. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!