Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért minden a férfiak hibája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden a férfiak hibája?

Figyelt kérdés
Az oldalon rendszeresen tapasztalom, hogy egy kérdésnél egy erős női többség kihozza, hogy a férfi hibája volt minden. Lényegtelen, hogy valójában az ő hibája volt e, ráhúzzák. Akkor is, ha nem. Így férfiként, mégis mi értelme válaszolni az oldalon? Az érintett nők lelkivilága milyen lehet? Miért van az, hogy a környezetemben ezt nem tapasztalom?

2021. ápr. 16. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert a gyk ezen része lelki sérültek gyűjtő helye. Ezen felül a nők felül vannak reprezentálva. Így már érthető a dolog?
2021. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert az estleges problémákat nem emberi szemszögből,hanem nemek közötti állandó jellegű,harcból vezetik le.A lövészárokban több a nő+még ott vannak mellettük a szolgalelkű ferfiak.Ezért kapsz 0 pontot,még akkor is,ha korrekt véleményt fogalmaztál meg.
2021. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a férfiak hibája. Én nőnek is megmondom, ha hülyeséget csinált/mondott. De rengeteg "a nők" meg "minden nő" kérdés van, meg ilyen nőket szexrabszolgaságba taszító kérdés, ami enyhén szólva is provokatív. Nem kell csodálkozni, hogy az ilyenre ugranak. Illetve ez férfiban is megy, ott is olyanokat tudnak írni, hogy lefordulok a székről... :/ Ez van, ebben a szekcióban sok a lelki sérült.

Üdv,

Egy nő

2021. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én férfikén az elmult fél évben (covid19) kb 300 kérdésre válaszoltam itt,

a kérdések 70% százalékában a férfi egy ordas nagy paraszt a nö meg olyan idiota hogy az istenek nem hagyná ott. csak ezt az utobbit nem akkarják itt észrevenni. Természetessen nem válaszoltam az összes feltet kérdésre ugyhogy nem reprezentativ felmérés.

2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden a férfiak hibája, de tény, hogy észrevehető, hogy ők szívesebben megvannak a langyos vízben.
2021. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!