Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar és a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar és a saját képére szeretne ez miatt formálni. Itt a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Idősebb férfiről van szó.

Direkt tetszett benne az, hogy lazán vesz, "könnyű" kapcsolat van csak vele, meg eleve úgy is ismerkedtem,(hogy csak úgy legyen egy férfi is az életemben, kvázi szexre).

De kialakultak érzelmek részünkről, ami önmagában nem is lenne baj.

Csak így meg a kapcsolat fejlődése, továbblépés(magasabb szintre) került témába, de egészen a terhességi "magaslatokba"


Neki sokminden lenne ehhez fontos(nő anyagi státusza, háziasság, stb)


Es amiért én nem akarok miatta változni meg elkezdeni főzöcskézni rá meg kiadni az anyagi helyzetem stb stb, ezek miatt van benne rám egyfajta "orrolás", vagy nem is tudom minek nevezzem.


Így elbizonytalanodtam abban hogy meddig lesz akkor ez (a laza kapcsolatunk)működőképes.

Meg nem is értem miert erőlteti ezeket egy "idősebb"ffi. Szerintem nem gondolkozik "józanul".


Így én úgy érzem, hogy ha nem felelek meg neki komolyra, ki fog dobni. Szoval az egész fentiek miatt, attól félek, hogy szakitani kell. Igy kezdek folyamat félelemben lenni mellette, attol, hogy mikor dob ki.


Azaz kezd minden elromlani. Pedig szeretem őt nagyon, de en nem birok már elvárásokban élni, azaz amikor egy férfinek kell ugrálni. Ilyen szintű kötöttségre én képtelen vagyok. Kizárolag olyan srácokkal lennék képes komoly kapcsolatra akik olyan lazán élnek mint én. Nem számít semmi, akkor főzunk/takaritunk/dolgozunk amikor akarunk, de egész életemben eddig csak 2 olyan barátom volt csak(bűnözők..), akikkel habzsolhattam az életet.


Az összes többi(meg ugy az átlag emberiség) ilyen, hogy ejszaka aludni kell, reggel koran kelni meg ez a rendszer, munka haztartas aztan meg gyerek. Nekem más életem van én ebbe képtelen vagyok beilleszkedni, max ideig óráig.


És ő meg akar változtatni és komolyabbat akar :( idős létére!



#idős férfi, családalapítás
2021. ápr. 17. 09:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Csak szerelemben van.

Mindenki olyan konnyen mondja hogy csereld le a masikat ha az ezert vagy azért nem felel meg.


Én nem birok egyik kapcsolatbol csak ugy ugrálni a masikba. Aztán ha ott is baj van, akkor lazán ugrani a következőre.


Azért ember vagyok én is.

En szeretem őt.


Nem merem neki elmondani..

Most én amit előadok, "védem az erdekeimet" (képbe teszem hogy nem vagyok komoly kapcs ra alkalmas)pl elmondtam, hogy tőlem ne várjon egy konyhatündér szerepet, en nem az vagyok, meg ő is ezzel jött amugy hogy de az emberek 99%-a ugy el pedig, hogy melo háztartás, meg ejszaka alvás! Attól hogy nekünk speciel más az életünk most, az kivétel csak.

Szóval nem elfogadja amiket mondok, hanem meg akar "győzni" hogy változzam

2021. ápr. 17. 09:41
 12/34 A kérdező kommentje:
*szerelem van
2021. ápr. 17. 09:42
 13/34 anonim ***** válasza:

Te is azt akarod, hogy változzon.

Akkor mit akarsz, ha nem szakítasz? Csoda nincs. Arra hiába vársz.

De mindegy, ebből nem lesz hosszú kapcsolat.

2021. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Pont nem akarom hogy változzon. De ő változik mellettem.
2021. ápr. 17. 09:47
 15/34 A kérdező kommentje:

Ja es kb párásodik a szemem. Ez nem olyan, hogy csak ugy szakits és ennyi keress mást.


Nekem ez baromira keményen, kegyetlenül fáj.

2021. ápr. 17. 09:51
 16/34 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked fáj, ő még gyereket akar. Tehát, vagy szakítasz, vagy szülsz, vagy vitatkozol vele állandóan. Más opció nem lesz. Itt neked kell meghozni a döntést.
2021. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

De az normális hogy akkor kell csak A nő, ha szül is? Egy nő kvázi egy tenyészkanca?? Máskülönben vége? Ez zsarolás is egyben, ha azt nézzük.

Normális lenne egyáltalán zsarolas alapon szülni?? Hogy ha szeretsz akarsz továbbra is akkor szülj-alapon?


Megha bele is mennék, ilyen egy családalapítás??

2021. ápr. 17. 10:03
 18/34 A kérdező kommentje:

Meg milyen kapcsolatok azok ahol ugy cserelgetik le a masikat hogy ha akar/ nem akar gyereket, akkor el lehet ballagni?


Ez nem normalis.

2021. ápr. 17. 10:06
 19/34 A kérdező kommentje:

Azaz tök mindegy A vagy B a nagy ő, ez annak függvenye hogy egyezzen a gy.vállalási kerdes.


Még gyerek sincs, de már tönkretesz egy kapcsolatot egy meg nem született gyerek is.


Keptelen vagyok ezt erteni

2021. ápr. 17. 10:10
 20/34 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki a kérdéseidet. Utána okosabb leszel. A reakciója alapján látni fogod, hogy mire számíthatsz. Én enélkül is sejtem, de neked így könnyebb lesz megfelelő döntést hozni, hogy érdemes-e ebbe még energiát fektetni, szerelem ide vagy oda.
2021. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!