Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar és a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar és a saját képére szeretne ez miatt formálni. Itt a vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Idősebb férfiről van szó.

Direkt tetszett benne az, hogy lazán vesz, "könnyű" kapcsolat van csak vele, meg eleve úgy is ismerkedtem,(hogy csak úgy legyen egy férfi is az életemben, kvázi szexre).

De kialakultak érzelmek részünkről, ami önmagában nem is lenne baj.

Csak így meg a kapcsolat fejlődése, továbblépés(magasabb szintre) került témába, de egészen a terhességi "magaslatokba"


Neki sokminden lenne ehhez fontos(nő anyagi státusza, háziasság, stb)


Es amiért én nem akarok miatta változni meg elkezdeni főzöcskézni rá meg kiadni az anyagi helyzetem stb stb, ezek miatt van benne rám egyfajta "orrolás", vagy nem is tudom minek nevezzem.


Így elbizonytalanodtam abban hogy meddig lesz akkor ez (a laza kapcsolatunk)működőképes.

Meg nem is értem miert erőlteti ezeket egy "idősebb"ffi. Szerintem nem gondolkozik "józanul".


Így én úgy érzem, hogy ha nem felelek meg neki komolyra, ki fog dobni. Szoval az egész fentiek miatt, attól félek, hogy szakitani kell. Igy kezdek folyamat félelemben lenni mellette, attol, hogy mikor dob ki.


Azaz kezd minden elromlani. Pedig szeretem őt nagyon, de en nem birok már elvárásokban élni, azaz amikor egy férfinek kell ugrálni. Ilyen szintű kötöttségre én képtelen vagyok. Kizárolag olyan srácokkal lennék képes komoly kapcsolatra akik olyan lazán élnek mint én. Nem számít semmi, akkor főzunk/takaritunk/dolgozunk amikor akarunk, de egész életemben eddig csak 2 olyan barátom volt csak(bűnözők..), akikkel habzsolhattam az életet.


Az összes többi(meg ugy az átlag emberiség) ilyen, hogy ejszaka aludni kell, reggel koran kelni meg ez a rendszer, munka haztartas aztan meg gyerek. Nekem más életem van én ebbe képtelen vagyok beilleszkedni, max ideig óráig.


És ő meg akar változtatni és komolyabbat akar :( idős létére!



#idős férfi, családalapítás
2021. ápr. 17. 09:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

Én pl. nem rinyálok rajta. Írtam is neki, hogy maradjon a bűnözőknél, azaz ő terepe. De nem elég értelmes, hogy felfogja.

2021. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem bűnözőkkel szeretnék kapcsolatot.
2021. ápr. 17. 13:08
 33/34 anonim ***** válasza:

#32

Akkor marad a zsákbamacska, ha a nem sittesek között keresgélsz.

2021. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Miért kell egy kapcsolatnak egyáltalan fejlődnie valahova.
2021. ápr. 17. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!