Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ellenkező nemű ismerősötökkel kettesben találkozni?

Figyelt kérdés
Szoktatok így találkozni olyannal, aki mondjuk iskolatársatok, kollégátok volt? Beülni valahová, csak h dumáljatok? Férfiak, nők véleménye is érdekelne. A párom (32F) most előállt azzal, hogy ha hétvégére kinyitnak a vendéglátóhelyek, ő találkozik egy volt egyetemi társával, aki persze nő. Furcsa ez nekem, máskor még nem csinált ilyet, én sem szoktam férfi ismerőseimmel találkozgatni. Szerintetek kéne aggódnom, akarhat tőle valamit?
2021. ápr. 20. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lány barátaim, van hogy velük megyek koncertre, vagy túrázni, futni, mert a férjük nem akar ilyen programot. Sosem történt egyikkel sem semmi. 32/f
2021. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha elmondta, akkor nincs titkolnivalója előtted, tehát nincs félnivalód. Ilyen egy őszinte, felnőtt kapcsolat. Nem korlátozzátok egymást, hanem őszintén elmondjátok, hogy figyelj julcsika, van egy ezer éves lány barátom, találkozok vele.

Én a párommal 3 éve vagyok együtt, de vannak 8-10 éve tartó barátságaim férfiakkal, akiket kvázi gyerekként ismertem meg. Ha elkezdene tiltani tőlük, bármennyire is szeretem, repülne. Ha a 10 év alatt nem történt velük soha semmi, akkor nem is fog, olyanok, mintha a tesóim lennének.


Nem mellesleg én mindig bemutatom a barátaim a páromnak, szóval az összes fiú barátom ismeri és hála égnek nagyon jó viszonyban is van párommal, néha azon kapom magam, hogy együtt mennek fiús programokra nélkülem, aminek őszintén örülök, hogy így bevonták. Ezért nincs probléma, ha esetleg én találkozok velük, mert ismeri őket, bízik bennük. És ez odavissza működik.

2021. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2021. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkivel.
2021. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez még így önmagában nem jelent semmi rosszat. Régóta ismeri, ha akart volna tőle valamit, akkor valszeg meg az egyetem alatt megtette volna.
2021. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!