Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2007. dec. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze hogy lehet, a gyakorisága háát valahol gyakori, valahol nem, erre nem lehet szerintem értelmes választ adni, de vannak olyanok akik olyan jó barátok hogy nem jönnek össze mer akkor már nem lesznek igaz barátok, de vannak oylanok akik meg össze jönnek, szoval ez sztem egyéntől függ. Velem is ez volt, barátok voltunk aztán meg össze jöttünk, de én meg is bántam mer utána nem voltunk már barátok, de ez nem biztos hogy veletek is igy lesz, mondom egyéntől függ, azér neked sok sikert kívánok, hogy minden jó legyen :D
2007. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szinte minden barátságból lehet (két különböző nemű hetero esetében). de sok esetben csak az egyik fél esik bele a másikba. az én kapcsolataim mindig hosszú barátságokból alakultak ki, és el sem tudom képzelni máshogy.
2007. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy milyen az a barátság. Haverokba sok lány szeret bele és olyankor lesznek ők a húha, de plátói szerelmek. Igazi barátságokból is lehet, de nagyon ritka az, hogy mindkét fél egyszerre essen bele a másikba. (Persze előfordul) Továbbá egy ilyen szerelemben valamelyik fél 10000%, hogy megbántódik, vagy véget ér a barátság, hacsak nem kölcsönös érzés.
2007. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én vagyok a bizonyitékrá,hogy lehet.Mi a párommal 4éve ismerjük egymást,de csak két éve alkotunk egy párt!Elötte mind a ketten csak barátként tekintettünk egymásra,neki is volt kapcsija,meg nekem is,aztán egyszer csak rájöttünk,hogy mi egymáshoz tartozunk és,hogy együtt alkotunk egy párt.Azóta is remekül megvagyunk,és áprilisra várjuk az első babánkat.Boldog Karit!
2007. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem is volt egy nagyon jo barátom, akinek tényleg mindet elmondhattam, és o is minden párkapcsolati problémáját meg minden mást megosztott velem, elég sokáig,és egyáltalán nem éreztunk egymas iránt semmi tobbet. Aztán meg egy kozos 7végén a barátokkal valahogy osszejottunk, és egyutt is voltunk 1 egész napot, majd amikor indultunk haza megkérdezte tollem, h most ezután mi legyen velunk, én erre azt mondtam, h: "nem szeretném folytatni mert azelott tényleg annyira de annyir a joban voltunk, és ez nekem sokat jelent, s ezzel a kis kalanddal pedig nem akarom elrontani ezt a csodálatos barátségot" de sajnos ö azota nem ugy tekint rám mint azelőtt, és ez oan rossz, részben mert elvesztettem a z egyik legjobb barátomat, s másresztben pedig fáj h egy ien rendes srácnak nem tudom viszonozni az oszinte erzelmeit

és elég sokszor alálkozom olyan párokkal akik elég sokáig egy barátikorbe tartoztak, s aztán egyik naprol a másikra meg már kézenfogval futtam ossze veluk, és szeintem ez is lehet egy igazi szerelemnek a kezdete, mert akkor már valamennyire ismered ot es elfogadod, és ezert vagy vele. De viszont egy rögtönzött kapcsolatnál nem ismered a párod hibáit, életét meg stbjét, s miko megismered ezt az oldalát rájossz h nem oan akit te szeretsz es akkor már vége...

2007. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom.Szerintem ritkán fordul elő.Van sok fiu batáraim,haverjaim és még nem fordult elő hogy valamelyikbe beleszerettem volna.Az egyikkel 10 éve vagyok barátságban.Olyan mintha a testvérem lenne.Mindent elmondunk egymásnak.
2007. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nekem,velem megtortent:D

szerelmes lettem abba fiuba aki a legjobb baratnojenek tart(csak baratnak)...nem is gondoltam volna hogy ez megtortenhet velem,de ez van...sose lehet tudni....en meg mindig szeretem,es nagyon aj amikor mesel nekem hogy milyen jol erezte magat a baratnojevel:((

2010. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!