Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból, szerelem?

Figyelt kérdés
Össze jöhet egy barátságból szerelem? Sztorikat is várok, kinél, hogy volt.
2011. aug. 21. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
aha
2011. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:
Hát általában a fiú-lány barátságokban az egyik fél mindig többet érez a barátságnál. :) Nekem egyszer majdnem összejött a legjobb fiú barátommal de aztán járni kezdett egy elég rossz hírű lánnyal akitől próbáltam úgymond megvédeni de nem hallgatott rám, mikor meg kiderült (elmondtam neki) hogy a lány megcsalta, már rég nem volt jövőnk barátilag sem, nemhogy még összejönni vele.. :/
2011. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene változni.
2011. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik fél már a barátságban is többet érez...ő belémszeretett.Én is szerettem nagyon nagyon nagyon.De féltem...akkoriban nem voltam kész egy kapcsolatra és rettegtem attól hogy teljes mértékben elveszítem.Próbálkozott.Én nagyon rosszul reagáltam rá.Aztán megbeszéltük hogy innentől egy darabig inkább hanyagoljuk egymást de nem bírtam nélküle,és újra beszélni kezdtünk.Mondott valamit a dologról ami nekem nagyon fájt...nagyon...és nem beszéltünk.Hónapokig.Aztán felkeresett.És megint barátok vagyunk.Azt mondta én vagyok a legjobb barátja.Én is mondtam neki.Neki,akinek fogalma sincs arról hogy megbolondulok érte,és már nem félek egy kapcsolattól,csak őt akarom.Viszont ő mással van/volt/lesz vagyis nekem már nincs esélyem se nála.Ez az én történetem.De szerintem sikerülhet.Sőt,inkább könnyebb mert így már ismeritek egymást.Sok sikert!
2011. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt őszintébb szerelem is kisülhet belőle, mert már eléggé ismerik egymást a felek, de néha ez is lehet a hátulütője, hogy túl sok mindent ismernek a partnerek egymásról. Egy próbát mindenképpen megér, mert ha már az egyik fél többet érez, akkor a barátságnak úgymond vége.
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is! Sőt a legtöbb esetben ahol nincs párjuk az illetőknek ott ezek a barátok sok időt töltenek együtt és ha ez mélyebb érzelmekbe sodródik, akkor ennek a vége...


szerelem vagy pedig vége mindennek...

2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!