Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amik idegesítenek a párotokban (viselkedés), mégis elnézitek neki?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Elég munkamániás, képes nagyon sok mindent alárendelni, én azért tudok együtt élni ezzel, mert az addig felszabaduló extra énidőt nagyra értékelem, alapból nem vagyok az a fajta aki sok figyelmet igényelne. Imád hangosan nyivákolva énekelni, pedig nem tud, de már csak röhögök a párzó macska hangokon és felteszem a fülest. Amikor horkol akkor olyan, mint egy szovjet búvárszivattyú, szerencséje, hogy jó alvó vagyok. Elég tunya mozgás terén, pedig ráférne.

Ennyi bajom legyen :D

2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit önfejű, nehéz megváltoztatni a véleményét bizonyos dolgokban, vannak témák amikben csak fekete-fehéren tud gondolkozni. De ezt elfogadtam, néha elmondom én is a saját véleményemet ezekről, ha meg nincs kedvem akkor csak meghallgatom őt.
2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha itthon vagyunk csámcsog, hála égnek ezt máshol nem csinálja, de néha baromira zavaró.

Ha megiszik 2 sört úgy tud horkolni mint az albán szamár, ne is beszéljünk arról mi van, ha több is lecsúszik 1-1 buli alkalmával...:D

Rémesen mosogat. Próbálkozik, aranyos, de mindig utána sunyiban elmosogatok még1x, mert kaja foltos marad a tányér stb. Szar a szeme, szemüveges is, de egyáltalán nem lát jól. Nem szólok neki, nekem is 2 perc az egész, inkább örülök, hogy próbál segíteni.

Sokszor nehezen áll ki magáért. Múltkori példa, barátoknál voltunk, pizza rendelés volt és tudom, hogy párom elég válogatós. Kineveztek 3 pizzát, tudtam, hogy egyiket se enné meg barátom, de inkább csöndben kuksolt. Végül én szóltam, hogy az egyiket gomba nélkül, mert azt nem szeretjük... Azt mondta utólag itthon, hogy nem akart válogatni, leszedte volna róla... de sok dologban ilyen, amúgy az évek alatt fejlődött, de még van hova.

Nem szereti a zöldségeket meg a gyümölcsöket se nagyon, tök nehéz rávennem, hogy néha egyen már vmi ilyet is... cserébe az immunrendszere tök erős, 2-3 évente van náthája max.

2021. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

Gyorsan fel tudja cseszni magát apró kis hülyeségeken, és olyankor nekiáll szentségelni, morogni, rosszabb esetben csapkodni meg üvöltözni (nem velem, csak úgy magában). Ilyenkor úgy néha ingerenciám lenne felképelni, hogy vegye már észre magát, és fejezze be a hisztit 😂

Illetve bizonyos dolgokban nem elég karakán, például ügyintézéseknél, vagy ha valakit egy kicsit noszogatni kell, hogy csinálja már meg, amivel tartozik (szakik esetében pl), akkor nem lép oda elég erélyesen, még ő érzi kellemetlennek. Ez eléggé tud idegesíteni.

33N

2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
13%
#13 azt neked ahhoz mi közöd, hogy a párod eszik-e zöldséget vagy sem? Uram atyám....
2021. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
#15 mert talán érdekli a párja egészsége? fontos a vitamin és rost bevitel, én vitaminokat is vettem a páromnak hogy szedje, mert amúgy nem nagyon szokott, zöldségből is max uborka paradicsom, gyümölcsöt is ritkán eszik, azt is egysikuan max. egy-két félét. Nem erőszak a disznótoros, szerintem ez a törődés és a szeretet egyik jele hogy érdekel a másik egeszsége. :)
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%

#16os köszi, ugyanezt mondtam volna én is.

kedves 15ös válaszoló, azért érdekel, mert egyrészt fontos a szervezetnek, másrészt mivel együtt élünk tök jó lenne, ha nyitott lenne kicsit az egészségesebb ételek felé és nem mindig a hambi-gyros-pizza kombó lenne az isten. :) uram atyám bizony.

2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon kötekedős. Habár egy ideig partner vagyok benne, elpoénkodunk, nekem sokszor rosszul esik már, van amikor el is sírom magam a sok kötekedéstől, hajlamos túlzásba esni és megbántani vele, de erre mindig csak utólag jön rá.

Mindig azt mondja, nem kötekedik velem többet, de akkor az már nem ő lenne, fura lenne ha nem csinálná. Pláne hogy tudom, akkor kötekedik mikor jó kedve van.

2021. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
horkol, kicsit lusta
2021. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran felkapcsolva hagyja a villanyt abban a helyiségben, ahonnan kijött. Szinte mindig a lehető legtávolabbi parkolóhelyre áll be,hiába van közelebb is. Nagyon gyorsan eszik, amit az évek során átvettem tőle.
2021. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!