Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amik idegesítenek a párotokban (viselkedés), mégis elnézitek neki?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Cigizés..


A dolgok halogatása, aztán pánikolás mikor már nem lát ki a feladatokból.


A reggeli nehéz kelés (6 ébresztő, ha fel kel még egy óra kóma).. Komolyan elmegy a fél nap mire összeszedi magát én meg kukorékolok hajnaltól és alig várom hogy felkeljen.. 😀


A szelektív lustaság. A cukros papír nem baj ha szanaszét van a lakásban és nehéz elvinni a kukáig, bezzeg az autókat hetente hordani lemosni nem okoz problémát.


És néha a már-már naivitásba hajló pozitivizmus.. ha tényleg aggódom valami komoly dolog miatt úgy próbál negnyugtatni, hogy: "Ugyan! Én tudom, hogy minden rendben lesz..".. Ilyenkor megszólal a fejemben a narrátor, hogy "de nem lett minden rendben".. én szeretnék ilyenkor "B" meg "C" terveket gyártani, minden variációt átbeszélni, de ő mint az ülő Buddha, a megtestesült nyugalom csak annyit mond, hogy "Úgyis megoldódik"..


Imádom!! ❤

2021. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg a gyors evés nálunk is. Mintha valaki el akarná venni tőle úgy fal. Én a levesem felét ettem meg ő már a desszertnél jár. Nem szeretném otthon szólongatni miatta. Máshol szerencsére szokott erre figyelni.
2021. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Túl ragadós néha! Mindketten itthonról dolgozunk és 24/7 rajtam lógna. Imádom és szeretem csak hozzám kicsit túl extrovertált,nekem kell az én idő és a magány.
2021. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
Én sem eszek szinte sose zöldséget, mégis tök egészséges vagyok és erős az immunrendszerem :D sose szabnám meg a páromnak hogy mit egyen... 😁😁😁 Tiszta nevetségesek vagytok..
2021. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
#24 senki nem szabja meg a párjának hogy mit egyen jesszusom.. ez pusztán odafigyelés, törődés hogy erdekli az embert a parja egeszsege, ha tepertő szalonnaval es feher kenyerrel zabalna naphosszat, akkor ha kialakul egy tartos betegseg, egy magas vernyomas vagy baja lesz, az rám es a kapcsolatunkra is kihatassal van/lesz, szoval igen, szerintem egy normális kapcsolatban érdekel a párod egészsége, senki nem azt mondta hogy vegává vagy vegánná akarja ostorral kényszeríteni a párját..
2021. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, a 24es válaszoló még privátban is rámírt, hogy mekkora hárpia vagyok :D senki nem szabott meg semmit, egy kérdés alá válaszoltam, hogy ez bizony zavar, de ez van. Hol olvastad, hogy én elé rakom a zöldséget és márpedig kényszerítem hogy megegye? Azt csinál amit akar, attól még zavarhat, jesszus. Az egyedüli nevetséges az te vagy itt.
2021. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
13%
Szégyenek vagytok.
2021. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget dumál álmában. Összefüggéstelenűl s hangosan.
2021. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Horkol, de szerintem nagyon aranyos. Reggel rohadt korán kel!! (Lehet nekem is így kéne, őt meg biztos az zavarja, hogy lustibb vagyok xd) Az utolsó pedig annyira nem is idegesítő, csak elképesztő, de nem lehet vele veszekedni, mert mindig valid dolgokat mond, amivel aztán én is egyetértek. De ő a megtestesült nyugalom, én pedig mindig stresszelek valamin. Ha ő nem lenne, nem nyugtatna mindig le, már robbantam volna egy-két helyzetben. N
2021. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29-es vagyok!

Ja és ő is cigizik, de már kezdem megszokni, mivel a családban is vannak dohányosok. Nem igazán tűnik már fel, de mindig megkérdezi, hogy rágyújthat-e.

2021. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!