Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenységem ellen? Tiszta gáz vagyok. Megőrülök, vajon szeret?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon féltékeny típus vagyok:(

A barátommal nemrég vakvágányra tettük a kapcsolatunkat, éppen miattam... de tegnap újrakezdtük.

De sokszor kutakodok a telefonjában, ideges vagyok ha nem hív, és mindig kémkedek, hogy nincs-e más valakije.

Egyszerűen megőrülök ettől a féltékenységtől.

Nem tudok uralkodni magamon, sokszor annyira rágörcsölök, hogy egész nap nem eszek semmit stb.

Nagyon rossz, sokszor vitáztunk már azért mert nem hiszek neki, és neki ez nagyon fáj, hogy bizalmatlan vagyok.

Pedig én vagyok a háttér a telefonján, és ugy vagyok benne a telefonkönyvében, hogy "Tündérem(L)"

De mindig beleolvasok az sms-eibe, megnézem a telokönyvét:S És tegnap is találtam egy sms-t aminek nem tudtam az előzményét, csak csajokról volt szó benne, egyik haverjának küldte és totál kiakadtam...

Még a csajokat is számonkérem tőle, h h ki kicsoda a telefonykönyvbe:S DE elviseli, nem mérges érte.


2010. aug. 22. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon rossz, nem igen foglalkoznék ennyire mániás csajjal.
2010. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!