Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
A barátom hamarabb elment szex közben, mint ahogy én, és azt mondta hogy ez semmi nincs azzal, hogy én nem mentem el, nem akarta máshogy befejezni.
2021. ápr. 27. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszeri eset, vagy együtt vagytok 2 éve, és mindig ezt csinálja?
2021. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Nem normális, hogy nem figyel rád. Meg kellene beszélned vele, hogy neked is vannak igényeid, nemcsak neki és egy kapcsolat két emberről szól.
2021. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Most az egyszer, vagy folyamatosan ezt csinálja?

Mert egyszer még elmegy. Nem szép dolog, de nem botrány.

Ha állandóan ezt csinálja, akkor az bizony gáz.

2021. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
nem az.
2021. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a szomoru, h ehhez kerdest kell kiirnod, mert magadtol meg csak el sem tudod donteni...
2021. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5.-kel.

Tényleg probléma szerintem hogy rengeteg nő nem látja hogy nem normális egy rendes párkapcsolatban az ha a pasi nem foglalkozik azzal hogy ő elmegy-e.


Ki kéne próbálnod azt hogy szex közben mikor látod hogy már közeledik akkor megálltok hogy te elmentél és vége. Hagyjad ott álló farokkal szétrobbanó golyókkal. Úgy se elégít ki így neked mindegy ő meg megtanulja hogy milyen.

2021. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomorult, és NEM, NEM elfogadható, egyszer sem.
2021. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, olyan mintha téged csak ürítésre használna. A szexnek kölcsönösnek kéne lennie. Ne hagyd magad, egyszer sem!
2021. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!