Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feljött bennem a múlt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljött bennem a múlt hogy bántalmazott (pofozas..) és habár most nagyjából jó a kapcs. utálatot érzek iránta. Várjak hogy ez idővel úgyis ényhul, vagy készüljek rá hogy úgyis válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Feljött bennem a múlt pitiáner dologért.

És ugy érzem utalom őt.

Egyrészt bizalom hogy hagytam magam és nem váltam el.

Bntalmazó családban nőttem fel és aki abban nőtt fel az elvileg jobban eltűri a bántalmazást is.

Most eszméltem rá hogy azért hagytam hogy a férjem bántson mert engem is bántott az apám, pillanatnyilag okés a kapcsolat de feljött bennem hogy vmiert utálom mar a férjem, és szerintem az hogy többszőr bántott engem, pl.meglokott erősen (pár hete)

évekkel ezelőtt megpofozott többször is és újra feljött ez bennem.

Idővel enyhulni fog jobban?



2021. ápr. 29. 05:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
5 évvel ezelőtt bántalmazott, de nem hagytad ott. 5 évvel ezelőtt volt egy baleseted, és te nem tudtál elválni, mert pár hónapig mankóval jártál? Miért, manóval nem lehet elválni? Utána, amikor már lábon jártál nem lehet elválni? Te most vagy terhes, nem öt évvel ezelőtt. Miért, mit gondoltál, aki egyszer megteszi, az soha többet nem? Ezt láttad otthon? Egyszer ütött meg az apád vagy rendszeresen bántalmazott?
2021. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes, már megvan a baba.

Nincs kihez "meneküljek" a családom pár 100km-el laknak, a tesom külföldön.

Én is külföldre mennék majd(nyelvet beszélem) de megkell várnom míg a kötelező oltásokat a baba megkapja, addig megpróbálok minél többet megspórolni a csed,gyed-böl

2021. ápr. 29. 07:10
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket nem viheted kulfoldre az apja engedélye nélkul. Ki sem engednek a hataron. (Márha elkapnak ellenorzésre)
2021. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Az apám is pofozkodott.

Anyám úgy tanított hogy megbocsássak anno.

2021. ápr. 29. 07:12
 15/25 A kérdező kommentje:
Válás után vihetem
2021. ápr. 29. 07:13
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha 100%ban neked itelik meg a gyereket. Amugy nem
2021. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A bántalmazás ciklikus. Persze, hogy vannak enyhébb időszakok, amikor úgy tűnik, hogy idilli minden, DE olyankor is csak idő kérdése, mikor teszi meg újra. Ezt legbelül te is tudod.


Lehet, hogy két évig nem bánt (legalábbis fizikailag), két év után meg elkattan valami, és lilára veri a gyereket, téged pedig megöl. Ne várd meg.

2021. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
Ne bantsatok mar a kerdezot. Az oke, hogy egybol ott akarta hagyni meg talan "nem kellett volna" babat vallalnia, de o a legtobb aldozattal szemben rajott, hogy nem maradhat. Meg ha ot evvel kesobb is. Es az, hogy mar meg van a baba.. Ha el tudja latni egyedul is, nem marad a gyerek apjaval, akkor miert baj? Mondjuk arra figyelj, hogyha kimesz kulfoldre akkor bele kell egyeznie az apanak is abba, hogy a gyerek kimenjen. De ha ezt is elintezted akkor menj, es max évente 1-2x lathassa az apa a gyereket. Kerdezo en oszinten mondom, hogy buszke vagyok rad, amiert , hogy ezt megleped. Addig amig nincs eleg penz hozza meg huzd meg magad, ne allj bele a vitakba. Majd neha irj ide, hogy mi lett veletek. Sok szerencset!
2021. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező még mindig a szüleit okolja, pedig felnőtt nő, anya. Nem jött rá semmire, csak azt érzi, hogy így egy kicsit zavarja a helyzet, és most latolgatja, hogy zavarja e annyira, hogy lelépjen a pasitól. Ez semmi.


Aki felismeri a helyzetet, az nem a szüleit hibáztatja, hanem a pasit. Utána pedig magát, amiért nem lépett le hamarabb, sőt egy kisgyereket is kitett ennek a bánásmódnak.


Szerintem ez így nem oké, a kérdező nem fog lelépni, csak együttérzést várt, meg hasonló helyzetű embereket, akik azt mondják igen, az én szüleim is vertek engem ezért vagyok bántalmazó kapcsolatban.


Holott rohadtul nem, akinek van esze, nem követi a szülei mintáját, mert már tinikorban felfedezi, hogy nem hibátlan szentek és jó messzire kerül minden hasonlóan viselkedő embert.

2021. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, válás után sem mehetsz külföldre az apa engedélye nélkül. A gyerek az övé is. De mit csinálnál külföldön egy kisbabával? Itt legalább ingyenes az óvoda, ott nem. Azt hiszed, egyedülálló anyaként olyan szuper könnyű lesz elhelyezkedni?

Nem bántásból írjuk ezeket amúgy, de hátha olvassa még nő aki ilyen helyzetben van, talán neki még segít.

2021. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!