Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feljött bennem a múlt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljött bennem a múlt hogy bántalmazott (pofozas..) és habár most nagyjából jó a kapcs. utálatot érzek iránta. Várjak hogy ez idővel úgyis ényhul, vagy készüljek rá hogy úgyis válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Feljött bennem a múlt pitiáner dologért.

És ugy érzem utalom őt.

Egyrészt bizalom hogy hagytam magam és nem váltam el.

Bntalmazó családban nőttem fel és aki abban nőtt fel az elvileg jobban eltűri a bántalmazást is.

Most eszméltem rá hogy azért hagytam hogy a férjem bántson mert engem is bántott az apám, pillanatnyilag okés a kapcsolat de feljött bennem hogy vmiert utálom mar a férjem, és szerintem az hogy többszőr bántott engem, pl.meglokott erősen (pár hete)

évekkel ezelőtt megpofozott többször is és újra feljött ez bennem.

Idővel enyhulni fog jobban?



2021. ápr. 29. 05:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon hálásan köszönöm!

Pont úgy szeretnék tenni ahogy a 18as írja.

Igen, utánanéztem és tényleg kell az apai beleegyezés ha külföldre megyek. Ez a része lenne a bonyolultabb .


Az hogy a bántalmazás ciklikus azt nemigazán tudtam. A rossz az hogy olyankor jön elő amikor tudja hogy másnap úgysem fogom beadni a válópert.

Régebb a baleset miatt, tudta hogy gipszelt lábbal nem fogok bíróságra járni, most tudja hogy csecsemővel(nyűgös,keveset is alszom) nem fogok egyből válni és kihasználja fölényét.


De szeretnék én is boldog lenni és ha úgy érzem már nem szeretem akkor gondolom hiába változna meg az érzés, hogyan lehetnék bizalmas már ezek után? Kevés eséllyel

2021. ápr. 29. 08:38
 22/25 A kérdező kommentje:

19es milyen barátságokat írsz?

A szüleimet okolom??? UramIsten hogy okolnám? Azt írtam hogy akit othon bántalmaztak az jobban eltűri a későbbiekben. Ez okolás neked? El sem olvastam amit ezután írtál mert félreértettel.


20as nem hiszem azt hogy könnyű, sőt , tudom hogy szőrnyen nehéz. Ha Magyarországon maradnék ha külföldre mennék nem könnyű, de így sem könnyű . Mérlegelnem kell.

2021. ápr. 29. 08:55
 23/25 A kérdező kommentje:
badarságokat -elnezest kijavította újra a telóm amit írtam.
2021. ápr. 29. 08:56
 24/25 anonim ***** válasza:
4-es inkább neked kellett volna rendőrséghez fordulnod, és nincs ez a kellemetlen utózönge. Mondjuk az elgyepált csávó a maga módján szerencsés. A mi köreinkben -konkurencia miatt- 3 méterre nem tudna megközelíteni nőt olyan akit holmi apósjelölt le tudna nyomni
2021. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ,bár a statisztikai adatok alapjàn gyakoribb,hogy nem lesz válás a vége.Ha vele maradsz,az agyad átkapcsol túlélésre és enyhülni fog az utàlat érzés.
2021. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!