Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene lépnem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a párom eléggé távolságtartó lett velem szemben.

Értem ezalatt,hogy már nem beszélget velem annyit,a problémákat idegen emberekkel osztja meg,elutasítja az érzelmi,illetve fizikai közeledésemet. Mindenben a hibát keresi,és ritkán van egy kedves szava hozzám. Állítása szerint nem tudja miért van ez nála,de érzem,hogy titkol valamit. Vannak viták, mint minden kapcsolatban,de általában sikerül megbeszélni őket.

Elmondása szerint szeret,és semmi baja a kapcsolatunkal,de mégis azt érzem,hogy nem őszinte. Eddig szerette a közös programokat,de már azokat is sorban lemondja,és inább otthon ül. Nagyon szeretem őt,de azt hiszem hogy lassan elérek arra szintre,amikor lépnem kell. Nem akarom feladni,próbálom hinni hogy ez csak egy átmeneti állapot.

Ha már nem kell neki a kapcsolat,akkor miért nem lép?

Miért okoz ilyen lelki fájdalmat?

Mit tegyek, hogy elmondja az igazat? Valóban létezik olyan,hogy átmenetileg így kifordul valaki?

Jobb lenne ezt lezárnom,vagy legyek még türelmes? Nem tudom mit tegyek.


(F)


2021. máj. 1. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként írom, hogy hasonló helyzetben vagyok mint a barátnőd. A párommal elhidegültünk, bár inkább én tőle. Nem kell sok hogy közöljem vele, hogy véget szeretnék vetni, csak még bátorságot kell szereznem valahogy.

Talan a te párod is így gondolkodik. Rosszul érzi magát, már nem akar veled lenni, de nincs bátorsága hogy elmondja, illetve lehet hogy amúgy nincs baja beléd és ezért nem akar megbántani azzal hogy szakít.

2021. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beléd=veled. (telefon átírta)
2021. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert gyáva szakítani, azt akarja, hogy te dobd ki, vagy még nem akarja a biztosat feladni. Azért csinálja, mert már ennyibe sem vesz, hogy érdekelje, hogy neked szar. Ennél neked csak jobb lesz, ha lezárod.
2021. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mert sokan a meglévőt ami már nem érdekli őket nem kockáztatják a bizonytalanért, csak ha mar teljesen biztos az új,akkor vagy dobbantak vagy ott adják amit otthon kéne,de ide el kell jutni és ez két ember hibája 90%ban nem csak az egyik félé.
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es! Természetesen van igazság abban, amit írsz! De viszont ha egyáltalán nem mondja el a problémákat nekem, akkor nem is lehet esetleges megoldást találni rájuk. Ha valami nem felel meg neki, akkor csak szólnia kellene,és megpróbálok változtatni rajta. Csak a szó hiányzik.
2021. máj. 1. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egy kapcsolathoz két ember kell. Ő is... de lehet hogy nem kellene most annyira futnod utána. Hanem hagyni egy kicsit. elfogadni a távolságtartást.


29f

2021. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár nap/hét és vége.
2021. máj. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es! Ezzel az elzákózásra gondolsz?
2021. máj. 2. 04:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy nem rajtad jár az esze, hanem máson. Nem biztos, hogy férfin, de nem tart párjának és ez a vég. Kérdés mikor látja be vagy meri megmondani.
2021. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Savlekotő ***** válasza:
Én is erre tippelek hogy bejelenti h by vagy azt várja hogy te mond ki és neki ne kelljen szembe nézni a kimondással,rád hárítja,az rég rossz ha valaki elutasítja az érzelmi,illetve fizikai közeledést,mindent hibának lát,érzed hogy nem őszinte,mikor ami addig nem volt baj az hirtelen egetrengető lesz mert a másik személye ,már irritálja..
2021. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!