Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene lépnem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a párom eléggé távolságtartó lett velem szemben.

Értem ezalatt,hogy már nem beszélget velem annyit,a problémákat idegen emberekkel osztja meg,elutasítja az érzelmi,illetve fizikai közeledésemet. Mindenben a hibát keresi,és ritkán van egy kedves szava hozzám. Állítása szerint nem tudja miért van ez nála,de érzem,hogy titkol valamit. Vannak viták, mint minden kapcsolatban,de általában sikerül megbeszélni őket.

Elmondása szerint szeret,és semmi baja a kapcsolatunkal,de mégis azt érzem,hogy nem őszinte. Eddig szerette a közös programokat,de már azokat is sorban lemondja,és inább otthon ül. Nagyon szeretem őt,de azt hiszem hogy lassan elérek arra szintre,amikor lépnem kell. Nem akarom feladni,próbálom hinni hogy ez csak egy átmeneti állapot.

Ha már nem kell neki a kapcsolat,akkor miért nem lép?

Miért okoz ilyen lelki fájdalmat?

Mit tegyek, hogy elmondja az igazat? Valóban létezik olyan,hogy átmenetileg így kifordul valaki?

Jobb lenne ezt lezárnom,vagy legyek még türelmes? Nem tudom mit tegyek.


(F)


2021. máj. 1. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van amikor azzal kényszerítőzik a másik, hogy te mondd ki, még ezzel is a saját bőrét mentené. Egyébként lehet ez lenne a legjobb, ha nem változnak a dolgok rövid időn belül.
2021. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!