Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kíván, mert meghíztam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván, mert meghíztam, de akkor miért nem támogat?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátommal, 4,5 éve pedig együtt is élünk. Az elején minden nagyon szuper volt, napi többször is egymásnak estünk. Aztán sajnos 2 éve nagyon beteg lettem ( pajzsmirigy betegség, cukorgondok) és ennek köszönhetően felszedtem néhány kilót. Az eredeti alakomhoz képest ez kb. 8-10 kilót jelent, de szerencsére arányosan oszlik el rajtam. Engem is roppantul zavar egyébként, igyekszem is tenni ellene.

A párom az utóbbi időben egyre többször elutasított, ha hozzáértem mindig kereste a kifogásokat. Fáradt, nincs kedve, olvas, filmezik stb... Az utolsó pár alkalom már annyira megalázó volt, hogy elkezdtem a sírást. Gondoltam feldobom egy kicsit a dolgot: vettem szexi fehérneműt és abban vártam, de ő csak röhögött egyet és nekiállt telefonozni. Én rettentően kiborultam és akkor fakadt ki, hogy ő nem kíván , mert hiányzik neki a régi alakom és ő erről nem tehet. Férfiból van és nem megy neki parancsszóra a dolog. Sejtettem egyébként, hogy erről van szó, mert vannak jelei. Többnyire vagy magán segít, vagy ha arra kerül a sor mindig úgy időzít, hogy a petting alatt elélvezzen. Bár igazából ez abban merül ki, hogy én kielégítem, de ő hozzám se ér, nála például a nyalás tabu.

Borzasztó rosszul estek a szavai, napokat sírtam miatta. Azt azért hozzáteszem, hogy ő kb. 15 kilót szedett magára mióta velem van és nálam nincs ilyen probléma, hogy nem kívánom.


Kértem, hogy akkor támogasson, járjon el velem futni, együnk egészségesen, motiváljon. Ehelyett állandóan csesztet, hogy alig eszek és rosszul fogok lenni. Nem jó neki semmi. :( Teljesen tanácstalan vagyok. Tegnap már odáig jutottam, hogy megmondtam neki, ha ez így megy tovább akkor fejezzük be a kapcsolatot. 29 évesen a havi 1-2 szex szerintem nem normális. Az a 2 alkalom is olyan, amilyen: csak magára figyel, letudja 5 perc alatt. Aztán persze ilyenkor, amikor kiborulok , kétségbe esik, hogy elhagyom és megy az így szeretlek úgy szeretlek meg hogy én vagyok az élete. A szexet kivéve tényleg minden más flottul működik kettőnk között.


Voltatok már hasonló helyzetben? Nem tudom meddig mehet ez így tovább ...


28/N 29/F


2021. máj. 3. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellesz neki.
2021. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te a lehető legtöbbet megtetted, ő meg sz.rik bele az egészbe, kényelmes ez neki. Mint nő, megaláz téged.

Más területen rendben vagytok?

2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy ilyen ultimátumos ember, de itt tényleg kőkeményen lefektetném, hogy neked az úgy nem kapcsolat, hogy nem kíván, nem hajlandó veled dugni, nem hajlandó abban sem segíteni, hogy lefogyj, közben meg nem akar elengedni. Válasszon és döntsön. Ha nem hajlandó segíteni, akkor itt a vége.
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
28 éves vagy, nem kell veled mennie futni, nem kell támogatnia, ha akarnál változtatni akkor megtennéd, szóval ne hárítsd rá a felelősséget és ne csinálj úgy, mintha enélkül nem menne. DE! Az, hogy megaláz, kiröhög, cseszeget elfogadhatatlan, ideje tényleg az asztalra csapnod.
2021. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret téged eléggé. Ennyi plusz kiló még nem a világ vége, ha valaki szeret valakit.

Én pont fordított helyzetben voltam. 80 kilóról fogytam le 55 kilóra. Így már nem tudott hozzám vonzódni. Szerintem szakítanod kellene. Ha most még meg is oldódik a probléma, később ha megint bármi fajta változás lesz a külsődben, amit ő nem talál vonzónak. Fiatal vagy, keress mást.

2021. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Tipikus. Ő is elhízott, de a te súlyod zavarja? Vicces.

Esetleg menjetek együtt sportolni.

2021. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Itt nema 8-10kg-val van a gond, hanem hogy nem szeret. Változtass magad miatt, legyel csinos, ne is közelits felé, lássa hogy ez téged nem akaszt ki és biztos lesz aki flörtöl Veled. De az ikyet legjobb kidobni.
2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend a következő:


1)Kidobod a pasit

2)Lefogysz és megint szexi leszel

3)Kerítesz magadnak egy értelmes felnőtt férfit a korábbi hülyegyerek helyett



Megértem a srácot, hogy így nem kíván téged, de a viselkedése elég ótvar minden tekintetben. Te meg még rá is teszel az egészre, annyira nincs önbecsülésed... nem jó ez így.

2021. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nagyon gáz...Azonnal kidobnám!Ne pazarold az időd egy s€ggfejre..
2021. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol férfi az olyan ,akinek nem fontos ,hogy kielégítése a párját?A legaljasabb exem is azon volt,hogy nekem jó legyen.Nem is értem hogy lehet valaki ennyire töketlen. Tuti kidobnám.Amkor inkább egyedül mint egy ilyen mellett aki aláz.
2021. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!