Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy a párotok nem kívánt mert meghíztatok?

Figyelt kérdés

és persze ezt el is mondta nektek.


Most próbáltam ezt meg beszélni vele, a válasz nem tudok!!!-csak ha olyan ideg állapotba kerülök h az idegeskedés miatt fogyok. De ez hülyeség mert fogyott már és nem az ideg miatt régebben..


Ahogy néztem már még egy sor cicije van..de neki miért nem tűnik fel h nem ilyen volt?


Ülő munkát végez reggeltől estig. A reumás és ízületi betegsége miatt nem sportol.


Persze most csinált magának rántottát..


2019. nov. 24. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A rántottával mi a baj? A tojás jó kis fehérje.
2019. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalon vagyok, a meghízott lányként írok. Egy idő után érződött a szexuális életünkön, hogy elváltoztunk. Ő is hízott, én is. Késő esti nassolások a filmhez, gyorskajázás, desszertezés sötöbö... És erről tudtunk nyíltan beszélni, mert mindketten tudjuk mi a helyzet. Nem arról van szó, hogy undorodunk a másiktól, de a saját önbizalmunk is rombolódott, mert nem tetszik a test ami a tükörből visszanéz ránk.

Mi közösen megbeszéltük, hogy egymást segítve és motiválva elkezdünk többet mozogni és egészségesebben enni. És ez nekem teljesen megfelel. Nem érzem rosszul magam, tudom, hogy szeret de azt is tudom, hogy nem így néztem ki mikor összejöttünk (ő se), és tenni kell azért, hogy a másiknak vonzók maradjunk.

21L

2019. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát az a baj h nem törődik magával. Még az orvoshoz is ugy kell összeveszni vele h menjen el, figyeljen magára..nyögni tud h ez meg az fáj..


Gyereket akarna (nem értem ez miért nem motiváló erő nekem naponta kérdi mikor lesz gyerek!) de a doki mondta h figyelnie kell a súlyára plusz paleo diétázzon.

Akkor megnézte mi az a diéta és azon kívűl h light kólát barna rizst teljes kiőrlésű kenyeret és nád cukrot vesz semmi mást nem csinál a diétával kapcsolatba..

2019. nov. 24. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

A volt barátnőmmel pont ezért szakítottunk. A végén már irritált amikor már csak hallottam, hogy rágcsál.

Amikor mozgásról volt szó mindig akadt valami kifogás, de amikor este nassolni volt kedve képes volt felkelni az ágyból, hogy összeüssön valamit.

2019. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Mikor elszaladt picit velem a lo, a parom nem tul szepen a tudomasomra adta. Akkor lefogytam, es azota is tartom a sulyom.
2019. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Magamat taszítanám, ha meghíznék. És nincsenek illúzióim: a kor ellen nem tudok mit tenni, de úgy gondolom, az a fair, ha az maradok, akibe beleszeretett. Ha vékonyan szeretett belém, egy sportos, lendületes kiscsajként, akinek madársúlya van, nem csodálkoznék, hogy egy tenyerestalpas menyecske +20 kilóval nem lenne már ugyanaz a feeling. Egyébként pedig én leszek a szemét, akit lepontoztok, de kevesebbet zabálni nem reuma kérdése, észrevenni magadat nem reuma kérdése, szülés után megengedett +-10 kiló, de senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy tartsd is meg a gyerekkel együtt, a reumás és ízületi problémás emberek sportja pedig az úszás és a gyógytorna. A rántotta egyébként jó vacsinak, nyilván fél kiló kenyér nélkül. Az ülőmunka nem kifogás, akkor jó csak igazán este tornázni, ha egész nap pihent a tested.


Egyébként meg jó nagy hülye vagy, hogy te is csak akkor kapcsolsz, mikor extra adag hurka van rajta. Az ember 20 kilót nem egy nap kap fel magára. Jol a tökömben voltál te az első 5 kiló és a begyűrűző rossz szokások idején? Akkor szagold, amit szakítottál. Biztos hatalmas figyelmet kaphat az a nő a kapcsolatban, akinek akkor szólnak az alakjáról, mikor már elhízott.

2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha valaki szeret valakit, nem tudom hogy tud kiábrándítani a külseje. Akkor azt az embert te nem is szereted
2019. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a barátom csinálja ugyanezt ,mint neked barátnőd...mikor megismertem javában diétázott és edzett..mondta,hogy még le fog adni leglaább 10kg-ot..kb 2 hét után abba is hagyta,folyton eszik és engem is kínálgat ,hogy egyek meg egyek. Hát híztam is mellette 3kg-ot bár én nagyon vékony voltam és ez a 3kg nem látszik meg háj formájában rajtam,viszont akpcsoaltam és már leutasítom az állandó nassolást és figyelek. Ő viszont nem csak az izmát veszítette el,de hízott 7kg-ot és azért ez rendesen emglátszik rajta..Neki bőven lenne mit fogyni és egyre inkább nem tetszik amit látok. Amikor meg elkezd mellettem éjfélkor rágcsálni kb hánynom kell...és már többször mondtam neki bár enyhén és nem bunkón,hogy diétázzon,fogyjon,le kell adnia súlyt még sem kapcsol...nem tudom meddig várjak még...
2019. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

40 fölött nagyon meg tudnak hízni a nők meg a férfiak is, és nem igazán tudják leadni.

Meg szülés után se megy le egyből.

Ha ennél fiatalabb, akkor vmi gond van. Lehet hogy lelki ok? Vmi önértékelési dolog, vagy lehet hogy ő ilyen pufibb alkat csak pont egy fogyókúrás időszakban ismerted meg?

Megértem ha nem kívánod. Én mindig ettől félek, hogy a hormonjaim bezavarnak, meghízom és a párkapcsolatom is rámegy a betegségemre :(

2019. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom h a genetika is közrejátszik ebben. De egyszer már volt 55kg és az jól állt neki jobban érezte magát. Hiába szóltam neki h figyeljen oda mert kezd látszani mintha a falnak mondtam volna. Este is egyből rávágta h nem tudok. A doki is hiába szólt..hát akkor én? ráadásul érzi h az egészségének se igazán jó
2019. nov. 25. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!