Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 178 centi vagyok és 86 kiló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178 centi vagyok és 86 kiló. Feleségem azt mondja már nem fekszik le velem mert nagyon meghiztam. Normális ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 08:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez egyáltalán nem rossz a magasságodat nézve :)


Nem lehet hogy valami más a gond, csak erre keni?

2020. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Tornázz!
2020. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Lehet, de 7 kilót hiztam ez latszik és nem jó. Azért ha eloveszek 7 zacskós tejet és magamra akasztom az messze nem pont jó. Főleg hogy edzeni pár éve nem járok így azt a minimális izmot ami volt rajtam zsirra cseréltem.
2020. máj. 31. 08:50
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem semmi gond nincs a nőddel hogy vonzódni akar hozzád, ő nem hozhat formába, ezt csak te magad tudod, inkább örülj hogy nem lecserél.. ismerőseimnél történt ezért szakítás, én is nő vagyok, adok magamra, adok időt a páromnak de én is elvárom tőle hogy ne egy szétfolyt fagylalt legyen.. hogy normálisan öltözködjön stb..

meg istenem.. nem azt kéri hogy luxus” élete legyen csak hogy figyelj oda magadra 🤷🏻‍♀️

2020. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs rajta izom akkor dagadt vagy.😁


Itt az ideje edzeni meg fogyózni bástya.😀

2020. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Mintha tegnap este lett volna itt egy ugyanilyen kérdés, csak ott a nő hízott 2 gyerek után 5 kilót - nem az ihlette ezt a kérdést?
2020. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
Normális ha a feleség kéri, hogy megfelelő súlyban legyen a férje, én is azt teszem. Viszont nem mondok neki ilyet, hogy nem fekszek le vele. Ráadásul a te súlyod pont jó a magasságodhoz.
2020. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%
A szexmegvonás egy nagyon rossz és káros dolog egy kapcsolatban. De gondolom nem ezzel kezdte, hanem figyelmeztetett rá, így nem vagy vonzó számára.
2020. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Én is meghíztam a karantén alatt, kedves Kérdező! Együtt érzek veled :(


Saját megítélésed szerint hogy vagy vonzóbb? 178/86, vagy 178/74 kilósan? Mikorra tűzöd ki a felesleges 12 kiló lefogyását? Ne csak a szexre gondolj, gondolj az ízületeidre is... Javaslom az időzár felszerelését az éléskamra- és a hűtőajtóra :D


És köszönd meg a feleségednek, hogy figyel rád, ha te már magadra nem!

2020. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Milyen szexmegvonás? Nem indul be rá, nincs szexuális vágya, ezért nem dugnak, és ez teljesen normális! Nem kell emiatt senkinek rosszul éreznie magát(akkor sem, ha a férjnek nem áll fel a megváltozott testű feleségre)


Az lenne a beteg, ha szexuális vágy miatt meg kéne erőszakolnia magát, hogy a másiknak ne csorbuljon az önbizalma. Nevetséges ez a szexmegvonás kifejezés, komolyan!


Nálam nem függ súlytól a szexuális vonzalom(hanem mástól), de ha másnál igen, el kell fogadni, nem direkt csinálja.


Ha akarsz vele továbbra is kapcsolatot, nézz úgy ki, hogy beinduljon, ha nem, akkor hagyd ott. Nem fog másra nedvesedni, mert nagyon akar, ha neki átlagos test kell a nedvesedéshez, el kell fogadni. Biztos neked is van olyan, amire feláll, másra meg nem akkor se, ha erőlködsz. Nála is ez van.


Egyébként a súlyod csak macis-kövérkés akkor is, ha csak zsírból állsz, de az én véleményemtől még nem fog neki nedvesedni az alsófele. Ha a nedvesedéséhez túl nagy a súlyod, akkor ezer véleményt is gyűjthetsz arról, hogy sovány vagy, nem fog nedvesedni, mert nem fejben dől el ez.


Exem szerint 55 kiló felett minden nő kövér, 54 kilósan xses mérettel már konyult a farka, hiába szeretett, szólt is, hogy fogyjak, mert nem áll. Nem akartam, szétmentünk. Ugyanígy volt husis nőkre izguló exem. Szeretett, de merevedés sehol, vagy gyorsan elmúlt, nem nézegetett szívesen.


Ilyenen nem tud akaratból változtatni az ember. Vagy alkalmazkodsz, vagy továbbállsz.

2020. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!