Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le/ éreznét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le/ éreznétek magatok lányok ha 7év után emiatt lenne vége?

Figyelt kérdés
hogy mégsem akar gyereket. Hiába mikor összejöttetek ő is akart, de nem alakult úgy a kapcsolat, nem úgy alakult az együttélés, nem olyan az egész kapcsolat ahová ő vállalná a gyereket ( viták a házimunkán, eltérő felfogás stb).
2021. máj. 4. 16:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na de a 7év se zavarna?


Én úgy érzem mintha 7évet vettem volna el, az életéből

2021. máj. 4. 18:24
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem hibáztathat, évek múlva is kijönnek olyan dolgok, amik a végét jelentik. Nem ti lesztek az elsők ebben. Rosszabb lenne tovább húzni.
2021. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is lett 6.5 év után vége egy kapcsolatomnak - nem gyerektéma miatt, de ott is összeférhetetlenség volt más téren. Persze, az emberben megfordul az, hogy "basszus, 6,5 év elment egy kapcsolatra, ami nem tartott örökké", de normális esetben nem a párját okolja emiatt az ember, és azért tanult belőle az ember, voltak szép pillanatok stb. És inkább legyen ennyi idő után vége, mint hogy együtt töltsünk még x évet egy már rossz kapcsolatban.
2021. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez egy elfogadható indok. A gyerekvállalás az egy elég komoly hosszútávú, felelősségteljes feladat, és nem árt, ha a két fél véleménye azért valamilyen szinten hasonlít. Ő meggondolta magát, már nem egy a hosszútávú célotok, az pedig nyilván sokat jelent, hogy a véleményén a közös élet menedzselése változtatott. De igazából tök mindegy, mi változtatott a véleményén, a lényeg az, hogy egy kardinális kérdésben nem egyeztek. Szerintem egy kapcsolatban a házasság meg gyerekvállalás kérdésében nem árt, ha hasonlóan gondolkoznak a felek.

Jobb ez így sztem.

2021. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ez van.


A környezetemben nagyon sokan szakítottak 5-6-7 éves kapcsolat után, a következő párjukban pedig megtalálták úgymond az igazit. Remélem, ezzel én is így leszek, mert nőként 5 év után szakítottam, igaz nem gyerek-téma miatt.

2021. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korrekt ez a felfogás.
2021. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, ennyi erővel neked miért nem tűnt fel 7 év alatt, hogy szar a kapcsolatotok? Szakíthattál volna előbb. Ugyanannyira a te sarad, hogy eddig húztátok, mint az övé.
2021. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem ezt az "elvettem az életéből X évet" hozzáállást.


Egy kapcsolathoz két ember kell, független attól, hogy a kapcsolat jó vagy rossz. Mindkét fél tudatosan van benne a kapcsolatban, nincs olyan, hogy elvettem éveket valakitől, hacsak nem zártam be a pincébe.

2021. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam,akarom eldobni az első nehézség, probléma után. Próbálunk javítani rajta de nem biztos sikerül. 3 éve élünk együtt és ez sokat változtatott azon hogy ezt gondoljam
2021. máj. 5. 08:09
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném első nehézségnek azt, hogy 3 éve éltek együtt és azóta is a házimunkán és az eltérő felfogáson veszekedtek. Te írtad így.


Az első fél évben az emberek megtanulnak együttélni egymással, alkalmazkodni egymáshoz. Ha ti 3 éve veszekedtek, akkor ez 5 év múlva is így lesz.

2021. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!