Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet gyerek mellé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyerek mellé egy ffit bevállalni amikor annyi minden van így is egy nő nyakában? Mindig ezért lesz vége.

Figyelt kérdés

A ffiak várnák hogy meghivjam hozzám(ne csak nála legyunk, kivancsi az életemre stb) főzzek neki élhessen ő is nálam stb

Persze ha anyagilag nem birok plusz egy főt(magunkon felul anyaként), es meg merek szolalni, akkor természetesen aranyáso lennék/meg voltam az exnek(exbarát) mert kértem a rezsibe.

Igy programokra sem megyek pasikkal, anelkul ismerkedem is, mert várnák a felesben fizetést is. Nekem magamra van, meg a kicsire csak.

A haztartas a melo es ezer intezni valo a nyakamban van. Energia sem nagyin van plusz egy pasira mosni fozni takaritani.


Voltakepp igy, mivel nem egy kapcsolatom ment mar ez miatt tonkre, hogy nem tudok es nem is akarok eron felul teljesiteni ill a masikat beavatni sem az életembe (nem csinalok átjároházat az otthonunkbol)inkabb szexkapcsolatot kerestem.

Erre ő is kezdi, miert nem avatom bele az életembe ha szeret és szeretem már. Miért nem lehet lépni előre? Miert szórakozom vele. Stb holott ő is olyan aki egy centet nem osztott meg velem de főzzek..


Es anyagilag nagyon jol állo ffiak detto ilyenek.


Milyen lehetosegeim vannak komoly kapcsolatra családra életre igazi társra így?



#nehezebb a ffiakkal az élet
2021. ápr. 25. 19:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Most mit is akarsz?
2021. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire minden bajod van, inkább ne ismerkedj, koncentrálj csak a gyerekedre.
2021. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Én megértem, bár nem az anyagi részét.. Mindenki, akivel csak szex volt az is kérdezősködik mindent tudni akar és haladna a kapcsolattal. Én se bírom az ilyet, mondjuk engem általában meghívnak, de egyrészt nem szeretem meg őket ilyen gyorsan és könnyen, másrészt ha kedvelem is, velünk nem lakhatna, mert nevelőapának rémes lenne, számomra idegen értékek közt lenne a gyerekem.. áh egyszerűen nem.


Milyen sóherekkel jársz, hogy nem hívnak meg néha? Ez azért durva, nekem mindig felajánlják, aztán háromból egyszer elfogadom(szerintem így korrekt).

2021. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Egy férfi mikor mitol lesz társ. Ez lenne a kérdés.

Akivel nem nehezebb hanem könnyebb az elet?


Csak mert mintha mindenhol ez menne hogy ketten könnyebb.


Amugy nő is vagyok es fiatal. Igazi tarsra ffira vagyom es talan leendő babára is. Vagyis komoly kapcsolatra.

2021. ápr. 25. 19:42
 5/40 anonim ***** válasza:

Igen. Nekik fáj, ha meg kell hívjanak egy üdítőre, rezsibe fizetni nem akarnak, de a nő az aranyásó, ha el meri várni, hogy a férfi is adjon hozzá valamit.

Mégis mit akarnak, anyuát, aki majd eltartja őket a semmiért a mamahotel után?

Mellesleg szörnyű, hová süllyedt ez az ország, hogy már egy nyavalyás kávén vagy ebéden kell vitatkozni, hogy ki fizeti? Kiábrándító ami manapság társkeresés címén megy. És nem kell itt aranyásózni a nőket. A férfiak mivel különbek?

Amíg nem találsz normálisat (kb lehetetlen), addig marad akkor a szexkapcsolat. Csak le kell tárgyalni előre, hogy csak szex és akkor nem kell költeni max a védekezésre (gondolom, az is csak a nő dolga). De mondhatod azt is, hogy legyen laza kapcsolat, aztán majd lehet, hogy kialakul belőle több is. Kicsit erőltetett az, ha egyből komolyan akartok nekikezdeni, ne állitsatok semmi szabályt, mindenki arra költ, azt ad bele, amit akar, aztán idővel kiderül, működik-e, néha laza kapcsolatbol alakul ki egy életre tartó kapcsolat.

2021. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Ugy ajánlják fel csak ha viszonzast kernek. Mert kulonben azt hiszik eltartót keresek. Szoval azt hiszik a penz kell.

Ez alap felfogasuk. De teljesen jol menő vezetoknek is..


Igy soha semmit nem kérek. Sőt ez miatt is inkabb a szexkapcaolatot valasztottam de azerelem lett. Aztán abbol meg most a vergodes van. Mert tudom hogy az lenne hogy fozhetek es nalam hepazna. Azert egy ffi kb 3 szor annyit eszik mint en meg a kicsi egyutt..


A kicsi meg nem kerdes hogy rá koncentralok e. Ezt nem is ertem. Eveken at eltem apacakent.

2021. ápr. 25. 19:47
 7/40 A kérdező kommentje:

5 igen itt tartunk. Laza kapcsolat es lépni akar a párom előre.


Es ezen megy a téma hogy en meg arra beszélem rá hogy éljük meg a mát. Meg tudja e velem elni. Mert en nem tudom hogyan kene mashogy.

2021. ápr. 25. 19:50
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatal anya vagyok, és pont ilyen bajom volt nekem is, egy pasi sokkal többet eszik mint én és a gyerek!:) Budapesti vagy?
2021. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Társ az, aki önként és önzetlenül melletted ál, segít mindenben, együttműködik, nem számolgat, nem sajnálja amije van. Akiben iyen gondolatok merülnek fel, az nem társ Ez rád és arra a férfire is vonatkozik, aki attól retteg, hogy "el kell tartani".

Az a szomorú, hogy manapság midenki csak kapni akar. A normális kapcsolat pedig pont ennek ellenkezőjére épülhet csak. Hogy adni akartok egymásnak.

2021. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nekem konkretan az IS, hogy pont annyim van hogy a kicsi meg én.

Tehat nincs plusz egy fél "mozira", meg plusz erre arra, meglepik a pasinak stb. Exbarátom mellett aki mellett azert áldoztam csak tartozasaim lettek. még jó, hogy a tankolasba nem kérnek bele, vagy bármi hasonlo.


Plusz az energia. A kicsinek pl 5 perc és kesz egy főzelék. A mostani párom meg olyanokat kérdez hogy tudnék e többfogásos menüt.


Bp mellett. Ez nem értem miért fontos.

2021. ápr. 25. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!