Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként esélyem sincs beleszólni, hogy a barátnőm haját ne festesse, ne csináltasson műkörmöt? Lányok miért olyan ellenszenves nektek az, ha valaki erre kéri a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Miért szólnál bele abba, hogy nézzen ki? Lehet, te erre gerjedsz, de senki sem fogja azért megváltoztatni magát olyanra, ami nem tetszik neki, hogy más nagyban örüljön.

Én se festeném be a hajamat, mert én így szeretem és nem károsítanám feleslegesen mindenfélével, a műkörmök pedig kifejezetten taszítanak.

2021. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező: te befestenéd a hajadat hupililára és csináltatnál műkörmöt, mert a barátnőd ezt kérte? Na ugye.
2021. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feltekeny exem mindig beleszolt. Az oltozkodesembe is stb.

Megvaltoztam a kedvéért aztan belekötött másba.soha nem voltam jo.


Szoval én már ezt nem vállalom a többi kapcsolataimban hogy en a másik kedvére tegyek ami az én személyem személyiségem érinti

2021. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Látom féreérthető volt azt szeretném h NE festesse a haját

Meg NE legyen műkörme


Szerintem a természetesség sokkal szebb... és jobban állna neki...

2021. máj. 6. 15:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a barátnőd is megmondhatja neked fordítva, hogy te festesd be a hajad, és csináltass műkörmöt?

Mindenki azt csinál a saját testével, amit akar.

2021. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom így ismerted meg. Utólag ne reklamálj.
2021. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban magamnak akarok tetszeni. Ha ehhez az kell, hogy befessem a hajam és műkörmeim legyenek, megcsináltatom. A párom mondhat véleményt, de bele nem szólhat - nem is teszi szerencsére, pedig az évek alatt kísérleteztem pár hajszínnel.
2021. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

És ő beleszólhat, hogy a te kinézete milyen lehet legyen?


A normálisan elkészített műköröm nagyon is szép éke tud lenni a kéznek. Sőt, azokat sem csak csicsás rikító módon lehet megcsinálni, már már fegyver hosszúnak...

2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

kerni lehet, velemenyt mondani, javaslatot tenni is, de a vegso dontes az ove. ha o szereti azt a bizonyos hajszint es amukormot, nem fog rola lemondani a te kedvedert. miert tenne? rajta van es nem rajtad.

ha meg akkor is ilyen volt, amikor osszejottetek, nem ertem a felhaborodas okat..

2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Csak szólok, hogy ez verbális bántalmazásnak minősül!!
2021. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!