Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként esélyem sincs beleszólni, hogy a barátnőm haját ne festesse, ne csináltasson műkörmöt? Lányok miért olyan ellenszenves nektek az, ha valaki erre kéri a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és hogy még van is neki, így ismered?


Jellemzően az jön ezzel, aki azt hiszi, hogy akkor majd más is megnézi, amikor meg végre szürke természetesen szép lesz, akkor hirtelen kerül elő a csupacsicsa új nő, mert a régi az olyan semmilyen....

2021. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem értette félre a kérdést, azért ilyen válaszok érkeztek, hátha ezzel a szemléltetéssel felfogod, hogy nem szokás beleszólni abba, hogy szeretnének mások kinézni.
2021. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt elmondhatod, hogy neked jobban tetszik természetesen, de ha ő ennek ellenére is szeretne műkörmöt vagy hajfetést, nem tilthatod meg neki, ez az ő dolga. Erőltetni sem érdemes a dolgot és főleg nem addig piszkálni, hogy mennyire nem tetszik a műkörme, amíg inkább nem csináltatja meg többet. Ha van önbecsülése, ilyenért simán elhagyna.
2021. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én őszen hagyom a hajamat 1-2 éve, a kortárs nőismerőseim arra panaszkodnak, hogy a férjük nem akarja a natúr változatot látni, kvázi igenis festessenek. Hát ilyen is van, ez is durva visszaélés a partner pozícióval szerintem :)
2021. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de esélyed van keresni egy olyan barátnőt, aki eleve nem festeti a haját, és nincs műkörme. Nem olyan ritka madarak.

Nekem is kritérium volt, hogy a párom ne dohányozzon, nem egy dohányoshoz mentem feleségül, akit aztán halálra terrorizálok, hogy ne bagózzon.

Vannak dolgok, amikkel együtt tudunk élni, és vannak, amikkel nincsenek. Ha neked a természetesség egy olyan fontos kritérium, akkor eleve ne ismerkedj festett, műkörmös lányokkal.

2021. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod, hogyan nez ki o. Ha szamodra elfogadhatatlan, akkor elhagyod es keresel mast. Ha pedig elturod, akkor peddig kussolsz. Velemenyed lehet, ha kerdezik, de beleszolni, utasitgatni nincs jogod. Csodalom, hogy meg nem rakta ki a szurodet, mert atleped a normalitas hatarait. Pedig ideje lenne.
2021. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Értem a szempontodat és az ízlésedet, de nem, nincs jogod beleszólni, hogy mit tegyen a saját hajával és körmeivel.
2021. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Off: egy pici örömmel tölt el, hogy a kb 10 évvel ezelőtti ugyanilyen kérdések alatti válaszokhoz képest sokat fejlődtünk. Néha szembejön egy-egy régi kérdés, ami alatt még sokkal megengedőbb volt a közvélemény a másik külseje feletti kontrollal szemben. A mostani válaszok szerintem sokkal egészségesebbek.
2021. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Vazze ha utálod a BMW-t miért azt veszel?
2021. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egyszerű ökölszabály erre: a haj változtatásának döntési jogával 100%-ban az rendelkezik, akinek a fejéből nő. Kérlek, az analógiát vonatkoztasd körömre, arcfestésre és hasonlókra is :)
2021. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!