Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként esélyem sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként esélyem sincs beleszólni, hogy a barátnőm haját ne festesse, ne csináltasson műkörmöt? Lányok miért olyan ellenszenves nektek az, ha valaki erre kéri a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 15:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt azért nem értem, mert ha nem tetszem neki, mégis minek jött össze velem? Számomra ez teljesen logikátlan.

Véleményt persze mondhat, de ne akarjon "diktálni", az én külsőmről én döntök. Ha olyan szinten nem jövök be neki, nem értem mit akarna tőlem.

N

2021. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%

Hú, nem olvasom vissza a többieket, de kérdés, hogy mit, hogy kérsz.

Egy kapcsolatban sem lehet megszabni, hogy a másik milyen lehet, mert nem a hajasbabád

De én ismerek olyat aki a párjáért ezt-azt változtatott, de neki nem volt nagy áldozat.


Szóval kérdés miről van szó. Ha az én párom megrögzött tarkopasz , két méteres szakállas fazon, szaggatott pólokban, akkor nem kérhetem arra, hogy legyen ennek ellentéte, mert ez ő maga.

Viszont olyat pl. simán kérnék, hogy nekem jobban tetszik kicsit borostásan, ha látom, hogy ezt is azt is szeretné :)

Így én sem festetném vörösre a hajam más kedvéért. De ha mondjuk azt mondaná imádja, mikor befonom, lehet a kedvéért sűrűbben fonnám.


Lehet a másik kedvére tenni, míg szívből és nem kényszerből teszed és lehet a másiktól kérni, míg nem a személyiségét akarod megnyesni vele

2021. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%

A párom egyetlen kritikája velem szemben, mikor megismerkedtünk, az volt, hogy utálja a műkörmöket. Pedig nem volt sem hegyes, sem hosszú és nem rakattam rá soha semmilyen gicces motívumot. Néhány hónapja voltunk együtt, mikor elkezdett kérlelni, hogy vetessem le, mert nem egészséges. Soha nem volt bunkó, nem parancsolgatott, úgy adta elő, hogy egyáltalán nem volt sértő. Aztán egy idő után beadtam a derekam és leszedettem. Évekig nem volt, de utáltam lakkozni, mert az 2-3 naponta lekopik. Így megvettem minden szükséges alapanyagot és elkezdtem itthon csinálni a körmöm. Eleinte nagyon nem tetszett neki, de aztán látta, hogy mennyire imádom csinálni és szeretem, ha szépek a körmeim. Azt mondta, lényeg, hogy nekem tetszik és jól érzem magam így. Amikor új színt teszek fel, még meg is dicséri, hogy szép.


Így is lehet ... nagyon nem mindegy a tálalás. Tanulj meg alkalmazkodni.

2021. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemigazán értem mi a gond azzal ga festi a haját? Most még lehet, hogy csak divatból viszont később meg muszájból fogja ha elkezd őszülni, és akkor már te sem szeretnéd így látni. Illetve a műköröm is lehet rövidebb, és elegáns. Örülj neki, hogy a párod ad magára mert szeret nő lenni.
2021. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos én a kitetovált, zenész, szakállas férfiakat szeretem... ha én lennék a csajod kivarratnád magad? Én speciel attól érzem jól magam, ha szépen meg van csinálva a körmöm, ettől apoltnak és magabiztosabbnak érzem magam. Miért fosztanám meg magam ettől más kedvéért ?
2021. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!