Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Két hónapja járunk a párommal (ő 30/F, én 27/L). Nemrég bemutattam az anyámnak, akivel nagyon jóban vagyunk. A párom ettől viszont megijedt, mondván, eddig mindig megjárta a "lányukba szerelmes anyákkal", ahogy ő nevezi. És most emiatt a hétvégi családi ebédre nem akar jönni vasárnap.
2021. máj. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Dobd ki a francba!
2021. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
persze az ilyen anyák mindig tönkrebasszák a kapcsolatot
2021. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiukba szerelmes anyakkal jartam még meg eddig. Azota csak önállo ffivel foglalkozom.
2021. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25-30 éves korig kitolódott a kamaszkor, és egy csomó szülő még utána is valósággal csüng a felnőtt gyerekén, aki meg jelentős részben a kedves szülőnek éli az életét. ezzel nem azt akarom mondani, hogy te és édesanyád is így vagytok ezzel, csak azt, hogy nem véletlen jelentkeznek benne efféle aggodalmak.
2021. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyós... jobb nem belefolyni az ilyesmibe. Fogadják el egymást azt kész. Én jóban voltam a párom anyukájával mígnem kitámadott hogy tönkretettem a fia életét. Első és utolsó hogy jó kapcsolatot akarok az anyóssal, soha többet. Amúgyis 100ból 90szer az anyós-vej/meny viszony szörnyű és tagadnivaló, jobb ha megtartják egymás között a kellő távolságot és ezt fogadd el.
2021. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!